مدير توزيع برق شهرستان مريوان خبر داد

عبور موفقيت آميز و بدون خاموشي برق شهرستان مريوان از بحران اخير

مدير توزيع برق شهرستان مريوان گفت: اين شركت علي رغم بارشهاي سيل آسا با موفقيت و بدون هيچ گونه خاموشي از بحران اخير عبور كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، مرتضي محبتي با اشاره به صدور اخطاريه هاي سازمان هواشناسي مبني بر بارشهاي سيل آسا و وزش باد و رعد و برق در ايام نوروز بيان كرد: اقدامات پيشگرانه اي كه در جهت مقابله با شرايط اضطراري و بحران انجام شد دليل عدم خاموشي و جلوگيري از بروز هرگونه خطايي بوده است.
محبتي در ادامه افزود:  از جمله اين اقدامات پيشگرانه مي توان به ليست كشيك هاي نوروزي، لغو مرخصي همكاران و آنكال بودن پيمانكاران، تشكيل جلسات مديريت بحران و بازديد هاي ميداني، شناسايي نقاط مخاطره آميز و مستعد رانش زمين و آبگرفتگي، همچنين اصلاح و جا به جايي تير چوبي در مسير رانش زمين در گاران اشاره كرد.
مدير توزيع برق شهرستان مريوان در انتهاي صحبت هاي خود اظهار داشت: در صورت عدم جا به جايي تير چوبي در مجاورت پل گاران قطعا در اثر رانش زمين تير مذكور شكسته و خاموشي گسترده در 72 روستا اتفاق مي افتاد، كه اقدامات فوق دليل بر عدم رخ دادن هر گونه خاموشي در اين شهرستان بوده است.

کد خبر : 89076
تاریخ : دو شنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٨ ١١:٢٠
تعداد بازديد : ٤٢٣
فرستنده خبر : hana naghshbandi