شبكه و تاسيسات توزيع برق روستاهاي منطقه خطيركوه اصلاح و بازسازي شد

شبكه 20 كيلوولت و تاسيسات توزيع برق روستاهاي منطقه خطيركوه شهرستان مهديشهر كه در اثر سيل تخريب شده بودند اصلاح و بازسازي شدند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع سمنان، معاون بهره برداري و ديسپاچينگ اين شركت باعنوان اين مطلب گفت: به همت نيروهاي عملياتي شركت هاي توزيع نيروي برق استان هاي سمنان و مازندران، كليه اشكالات حادث شده در خطوط برق رساني و تجهيزات برقي ناشي از سيل در روستاهاي لرد، رودبار، پاقلعه، كمرود و زرشك دره، برطرف و مشتركان برق دار شدند.
سيدمحمد حسيني نژاد اظهارداشت: سه هزار متر شبكه 20 كيلوولت كه در اثر سيلاب تخريب شده بود و نصب 131 اصله پايه بتوني مجدداً احداث شده و كليه يراق آلات و تجهيزات نيز برقرار شده است.
وي تصريح كرد: اين برنامه جهادي _ضربتي در قالب رزمايش خدمت متعالي با حضور 11 اكيپ اجرائي به استعداد 65 نفر از شركت هاي توزيع نيروي برق استان هاي سمنان و مازندران و با بهره گيري از 12 خودروي عملياتي سبك و سنگين به اجرا درآمده است.
وي خاطرنشان كرد: روستاهاي منطقه خطيركوه شهرستان مهديشهر در حوزه جغرافيايي استان سمنان قرار دارند و تامين برق روستاهاي مورد اشاره به دليل وجود شرايط خاص جغرافيايي و شبكه برق، تحت پوشش شركت توزيع برق استان مازندران انجام مي شود.

کد خبر : 89029
تاریخ : چهار شنبه، ٢١ فروردین ١٣٩٨ ١٩:١٩
تعداد بازديد : ٧١٤
فرستنده خبر : ابوالفضل همتي