برگزاري اولين جلسه شوراي معاونين و مديران شركت برق منطقه اي يزد در سال98

اولين جلسه شوراي معاونين و مديران شركت برق منطقه اي يزد در سال 98 به رياست مديرعامل اين شركت در سالن اجلاس معاونت بهره برداري برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق يزد، در ابتداي اين جلسه محمدحسن صباغزادگان مديرعامل اين شركت ضمن قدرداني از تلاش همكاران در سال 97 در پيشبرد اهداف صنعت برق، سال گذشته را توأم با موفقيت هاي زيادي براي شركت در حوزه هاي اداري مالي و فني و اجراي پروژه ها دانست.

وي به بازنشستگي تعدادي از همكاران با تجربه و با سابقه شركت در پايان سال گذشته با توجه به ضوابط و قوانين مربوطه اشاره كرد و گفت: تلاش اين مديران و كارشناسان برجسته فراموش نشدني و اثرگذاري آنان غيرقابل چشم پوشي است.

مهندس صباغزادگان با بيان اينكه در ارتقاء و انتصاب هاي جديد، آينده نگري و مصلحت شركت لحاظ مي شود؛ افزود: خوشبختانه براي هر پستي گزينه هاي بسيار خوبي وجود دارد و آينده شركت از آن نيروهاي متخصص و متعهد است.

وي از انجام اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري از خسارات سيل توسط كارشناسان فني شركت به ويژه معاونت بهره برداري قدرداني كرد و افزود: بر اساس بازديدهايي كه از قبل انجام شد، اقدامات بسيار خوبي براي انحراف مسير سيل و جلوگيري از خسارت به دكل هاي برخي خطوط انجام گرفت.

كسب رتبه اول و ظرفيت ايجادشده نيروگاه خورشيدي به ميزان 5/58 مگاوات، انجام پروژه هاي مهم در استان باوجود مشكل نقدينگي و لزوم توجه ويژه به بحث بهينه سازي شبكه ها و تأسيسات برق استان از ديگر مباحثي بود كه مديرعامل شركت برق منطقه اي يزد در اين جلسه مطرح كرد.

در ادامه اين جلسه حميد اسدي پور كارشناس مسئول نظارت بر تعميرات خط شركت برق منطقه اي يزد به تشريح برخي از اقدامات كوتاه مدت و بلندمدت براي نقاط آسيب پذير و در معرض سيل و همچنين خسارت هاي وارده به برخي دكل هاي خطوط: هرات- چاهك، نخلستان- بهرمان و فراغه- ابركوه پرداخت.

ارتقاء چارت ديسپاچينگ AOC، اقدامات موثر در حوزه فناوري اطلاعات براي جلوگيري از آسيب شبكه هاي كامپيوتري از ناحيه بدافزارها، ارائه پروژه هاي قابل بهره برداري در سال 98 و به روز بودن سايت شركت و خدمات دهي دقيق، ازجمله مواردي بود كه معاونان شركت برق منطقه اي يزد مطرح كردند.

کد خبر : 89027
تاریخ : چهار شنبه، ٢١ فروردین ١٣٩٨ ١٥:١٠
تعداد بازديد : ٦٦٢
فرستنده خبر : عليرضا عسكري