نصب كابل 20 كيلوولت رزرو براي ترانسفورماتورهاي چهار پست فوق توزيع برق منطقه اي يزد

رئيس گروه نظارت بر تجهيزات دفتر فني انتقال شركت برق منطقه اي يزد از نصب كابل 20 كيلوولت رزرو براي فيدرهاي اينكامينگ ترانسفورماتورهاي چهار پست فوق توزيع در قالب پروژه هاي اصلاح و بهينه سازي اين شركت خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق يزد، سيدعباس حسيني رئيس گروه نظارت بر تجهيزات دفتر فني انتقال اين شركت ضمن اعلام اين خبر گفت: به منظور كاهش نرخ خاموشي و تسريع در روند نرمال سازي وضعيت شبكه در زمان حوادث سركابل زدگي ترانسفورماتورهاي 63 به 20 كيلوولت پست هاي فوق توزيع ترك آباد، ابركوه، بافق و اردكان با در نظر گرفتن وضعيت بار و موقعيت جغرافيايي پست ها از مركز نسبت به امكان سنجي و نصب كابل 20 كيلوولت رزرو براي فيدر اينكامينگ ترانسفورماتورها اقدام شد.

وي افزود: اجراي اين پروژه با هدف پايداري شبكه و تامين برق مطمئن و مداوم مشتركين با تامين كابل و سركابل از موجودي انبار شركت، با هزينه ي اجراي بالغ بر يك صد و هفتاد ميليون ريال انجام شده است.

مهندس حسيني اذعان كرد: اين پروژه با برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بخش تجهيزات پست در كوتاه ترين زمان ممكن و در شرايط پرخطر محيط برق دار، به صورت ايمن و با موفقيت اجرا شد.                                                                          

کد خبر : 89025
تاریخ : چهار شنبه، ٢١ فروردین ١٣٩٨ ١٤:٣٩
تعداد بازديد : ٦٣٨
فرستنده خبر : عليرضا عسكري