معاون شركت توزيع نيروي برق شيراز

آماده باش نيروهاي اتفاقات برق شيراز در ايام نوروز

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: در تمام ايام تعطيلات نوروز 98، نيروهاي عملياتي اتفاقات برق شيراز به شكل كشيك آماده به كار و فعال خواهند بود.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مهندس محمدرضا منصوري صبا گفت: هرساله شيراز ميزبان گروه زيادي از مسافران نوروزي است لذا از چند ماه قبل اقداماتي براي آماده سازي شهر براي شهروندان و مسافران در ايام بهار انجام شده است.
او با تصريح اينكه با اقدامات انجام شده، در ايام تعطيلات نوروزي نيز همچون ساير روزهاي سال، برق مطمئن و پايدار شهروندان و اماكن مختلف گردشگري، زيارتي، تفريحي و ... تامين خواهد شد، گفت: آمادگي لازم براي مقابله با هرگونه مشكل غيرمترقبه نيز وجود دارد.
منصوري صبا گفت: از 15 اسفند با هدف ايمن سازي و بهسازي پايه ها و تابلوهاي برق و روشنايي معابر بويژه در اطراف كمپ هاي مسكوني مسافران نوروزي، پارك ها و بوستان ها، اماكن مذهبي و زيارتي، مراكز توريستي، بازارها، نمايشگاه ها و غرفه هاي نوروزي و ايمن سازي تابلوها، كابل ها و پايه هاي برق و روشنايي معابر اقدامات لازم بصورت مستمر انجام شده است.
او با بيان اينكه اقدامات پايشي در ايام نوروز هم تداوم دارد، گفت: براي پيشگيري از اخذ انشعاب غيرمجاز و غيراستاندارد كه ايمني و سلامت شهروندان و مسافران را با مخاطره مواجه مي كند، امكان واگذاري انشعاب كوتاه مدت ايمن به متقاضيان، به ويژه بر پا كنندگان غرفه و نمايشگاه نوروزي، فراهم شده است.
منصوري صبا اضافه كرد: با هدف حفظ زيبايي و آراستگي شهر، رنگ آميزي پايه هاي روشنايي معابر و تابلوهاي برق و شست و شوي چراغ هاي روشنايي معابر در دستور كار قرار گرفته و انجام شده است.
معاون شركت توزيع نيروي برق شيراز خاطرنشان كرد كه از پانزده اسفند امسال تا 15 فروردين سال جديد، حفاري و انجام عمليات عمراني متوقف شده و محل تمام حفاري ها هم مرمت شده است.
منصوري صبا گفت: در ايام نوروز به منظور تأمين برق پايدار اكيپ هاي اتفاقات، تعميرات و روشنايي معابر عمومي بصورت شبانه روزي در محل كار خود حضور خواهند داشت و كار اصلاح شبكه بصورت خط گرم انجام خواهد شد.

کد خبر : 88913
تاریخ : چهار شنبه، ٢٩ اسفند ١٣٩٧ ١٣:٢١
تعداد بازديد : ٢٧٧
فرستنده خبر : سيد باقر احمدي