حركت متمركز و نوآورانه با مسؤوليت پذيري، هوشمندي و سخت كوشي بيشتر در سال 98

مهندس متولي زاده مديرعامل شركت توانير به مناسبت آغاز سال نو در پيامي، ضمن تبريك اين ايام به همه مردم و به ويژه همكاران صنعت برق، بر حركت متمركز و نوآورانه با مسؤوليت پذيري، هوشمندي و سخت كوشي بيشتر در سال 98 تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير، در اين پيام آمده است:

يا مُقلّب القُلـوب والابصـار يا مُدبـر اللّيــل و النّهــار
يا محوّل الحول و الاحــوال حوّل حالنا الي احسن الحال

فرا رسيدن سال نـو و فصل رويش دوباره طبيعـت كه جلـوه اي است از الطاف بيكران خداوند متعال را حضور تمام همكاران ارجمند و خانواده محترم آنها تبريك و تهنيت مي گويم.
تقـارن روزهاي آغازيـن سال 1398 با خجستـه ميلاد مولي الموحدين اميرالمومنيـن (ع) نويدبخش سالي پر بركت و توأم با معنويت براي مردم عزير ايران اسلامي خواهد بود.
خداوند متعال را شاكريم كه توفيق خدمت گذاري به مردم شريف ايران اسلامي را به ما عطا فرموده است.
در نگاهـي اجمالـي به كارنامه سال 1397 صنعت برق به خوبي نتيجـه تلاش و زحمات خستگي ناپذير و منابع قابل تقدير همكاران محترم مشاهده مي شود به طوريكه مورد توجه و رضايت مردم عزيز و مسوولان محترم كشور نيز واقع شده است.
همچنين رياست محترم جمهوري اسلامي چندين بار در مراسم مختلف زحمات همكاران صنعت برق به ويژه در عبور موفقيت آميـز از پيك تابستان 1397 را مورد عنايت قرار داده كه اين خود موجب افتخار است.
بي ترديد سال 1398 به اجراي دقيق برنامه هاي تدوين شده با اولويت پاسخگويي به پيك بار تابستان و تمركز بر مديريت مصرف، كاهش هزينه ها، توسعه سلامت اداري، شايسته گزيني و كاهش محدوديتهاي شبكه مصمم بوده و در اين راه با مسؤوليت پذيري، هوشمندي و سخت كوشي بيشتر به طور متمركز و نوآورانه حركت خواهيم كرد.
در پايان بار ديگر سال نو را تبريك گفته و براي يكايك شما تلاشگران صنعت برق كشور سالي سرشار از موفقيت و شادكامي آرزومندم و اميدوارم با اتكال به عنايات حضرت باريتعالي در مسيـر تلاش و همت بيشتر براي تحقق اهداف و برنامه هاي صنعت برق ايران و خدمت به مردم عزيز كشورمان بيش از پيش توفيق يابيـم.
کد خبر : 88911
تاریخ : سه شنبه ، ٢٨ اسفند ١٣٩٧ ١٩:٣١
تعداد بازديد : ٧٧٦
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور