برق به اندازه اكسيژن براي اهواز ضروري است

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اهواز گفت: مصرف برق در اهواز به مثابه اكسيژن و لازمه زندگي شهروندان است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، حسن كريمي در اولين همايش تجليل از كاركنان نمونه اين شركت، ضمن تقدير از تلاش و مجاهدت كاركنان به جهت خدمات صادقانه آنها در توزيع برق، اظهار كرد: مايه افتخار و خشنودي است كه اولين همايش تجليل از كاركنان شركت توزيع نيروي برق اهواز را برگزار مي كنيم و اينچنين همايش ها بايد با گستردگي بيشتري برگزار شود.

وي با تاكيد بر اينكه تجليل از كاركنان نمونه در ايجاد انگيزه و افزايش كيفيت كار پرسنل تاثيرگذار است، افزود: وجدان كاري، مهارت و تخصص، قانون مداري، خدمات برجسته و ممتاز از ملاك‏ هاي انتخاب كارمندان نمونه اين شركت است.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اهواز تصريح كرد: پرسنل زحمتكش توزيع برق اهواز با تلاش شبانه روزي نقش بسزايي در  تأمين امنيت، آرامش، پيشرفت و آباداني شهر دارند.

وي با بيان اينكه رضايت مندي كاركنان نقش مهمي در ارتقاي سازمان ايفا مي كند، گفت: تلاش در حفظ پايداري و تداوم برق در تمام ساعات شبانه روز با كمترين افت ولتاژ، نوسان و قطعي، حاصل انجام وظيفه تلاشگران اين عرصه است.

وي با اشاره به برابري ميزان مصرف برق اهواز با مجموع شهرهاي اصفهان، مشهد و نيمي از تبريز، عنوان كرد: كاركنان شركت در بدترين آب و هواي كشور در حال خدمت هستند و اين خدمت در هر لحظه زندگي مردم كلانشهر اهواز، بيشترين اهميت را دارد.

كريمي با بيان اينكه تأمين برق در اهواز مانند اكسيژن ضروري است، تشريح كرد: امروز علاوه بر آب كه مايه حيات بشر است، براي بسياري از مشتركين آپارتمان نشين اهواز، بدون برق اين مايه حيات بخش انسان هم قابل استفاده نيست.

وي بهترين معيار خدمتگزاري را داشتن روحيه و رفتار خدمت ‏رساني دانست و گفت: مهمترين ويژگي هاي يك كارمند نمونه خدمت به مردم با اخلاق خوب، پذيرش مسئوليت، نظم و ترتيب، امانت داري و پيگيري است.

رئيس هيأت مديره توزيع برق اهواز، بيان كرد: پرسنل اين شركت با توجه به حساسيت و اهميتي كه تامين برق دارد، استرس بالايي را تحمل مي كنند تا اين خدمت به صورت پايدار به مردم ارائه شود.

در پايان اين مراسم، از كاركنان و مديران نمونه شركت توزيع نيروي برق اهواز با اهداي لوح تقدير و هداياي نقدي تجليل به عمل آمد.

کد خبر : 88851
تاریخ : چهار شنبه، ٢٢ اسفند ١٣٩٧ ١٥:٢٨
تعداد بازديد : ٧١٦
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي