برگزاري هشتمين نشست كميته پايايي شبكه توزيع برق تهران بزرگ

نشست كميته پايايي، در راستاي گذر از تابستان 98، برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛ با هدف آسيب شناسي پيك تابستان سال 97 و گذر از تابستان  98، با حضور كامبيز ناظريان، بهره برداري و ديسپاچينگ، مسعود عزيزي، معاون فروش و خدمات مشتركين، فيروزه رامشخواه، معاون مهندسي و نظارت، عبدالامير ياقوتي، مشاور مديرعامل و  برخي از مديران شركت، برگزار شد.
در اين نشست هر يك از معاونت ها، با ارائه گزارشي در خصوص مصوبات نشست قبلي، روند پيشرفت برنامه هاي پيش بيني شده را در حوزه كاري خود، تشريح كردند.
گفتني است، بررسي دارايي هاي شركت به منظور انجام پروژه هاي بهره برداري و ايجاد نرم افزاري در صفحه اينترنت، در خصوص تبادل نظرات كميته هاي پايايي در كل كشور و شركت هاي توزيع برق و انعكاس نظرات در آن و مديريت در نحوه استفاده از درآمدها، از موارد مطرح شده در اين نشست بود.
مهندس ناظريان معاون بهره برداري و ديسپاچينگ و عضو كميته پايايي كشور در اين نشست؛ ضمن تشكر از همراهي ديگر معاونت ها، با اشاره به برنامه ريزي هاي كوتاه مدت و بلند مدت در شركت، بر نقش مناطق به منظور گذر موفقيت در تابستان  98، تاكيد كرد.
وي با اشاره به روند رو به رشد تعمير و نگهداري شبكه از سال 94 تا حال حاضر، تصريح كرد: خوشبختانه توانسته ايم با اقدامات انجام شده حدود، 50 هزار اتفاق را كه ممكن بود رخ دهد، پيشگيري كنيم و اظهار اميدواري كرد: با برنامه ريزي هاي پيش بيني شده، مي توانيم تابستاني بدون خاموشي را سپري كنيم.

کد خبر : 88843
تاریخ : چهار شنبه، ٢٢ اسفند ١٣٩٧ ١١:٣٩
تعداد بازديد : ٨٠٦
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ