تبيين اقدامات برق شهرستان يزد در آستانه نوروز

قائم مقام مديرعامل در برق شهرستان يزد گفت: طرح تشديد نظارت بر روشنايي معابر و ايمني پايه چراغ ها از اوايل اسفندماه آغاز شده و تا نيمه فرودين ادامه مي يابد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس امير ابويي از اجراي طرح نظارت بر روشنايي معابر و ايمني پايه چراغ ها در استقبال از نوروز 98 در اين شهرستان خبرداد و گفت: اين طرح از اوايل اسفندماه آغاز شده و تا اواسط فروردين ماه ادامه خواهد داشت.

وي تامين روشنايي اطراف مناطق گردشگري و توريستي، بهبود بازدهي نور پايه چراغهاي بافت تاريخي و سنتي، تعويض و شستشوي حباب و تنظيم دقيق زمان ساعت هاي نجومي را از اهداف طرح ياد شده بيان كرد.

مهندس ابويي، تشديد نظارت و كنترل روشنايي وسط بلواري، بازديد معابر از محلات قديمي، اصلاح و تعويض دريچه هاي پايه هاي روشنايي هاي سطح شهر، شاخه زني براي تامين روشنايي مطلوب تر و اصلاح جعبه فيوزها و تاسيسات تابلويي را از ديگر اقدامات سازماندهي شده در امورهاي سه گانه برق يزد عنوان كرد.

قائم مقام مديرعامل در برق شهرستان يزد خطاب به مديران امورهاي سه گانه يزد، خاطرنشان كرد: مديران ضمن توجه به موضوع پايداري شبكه در ايام عيد، وصول مطالبات را به عنوان يكي از اولويت ها در برنامه سال جديد موردتوجه قرار دهند.

کد خبر : 88840
تاریخ : چهار شنبه، ٢٢ اسفند ١٣٩٧ ١١:١٤
تعداد بازديد : ٨٠٩
فرستنده خبر : حسن غفوريان