اجراي طرح اصلاح و احداث 213 هزار متر شبكه توزيع برق در استان سمنان

طرح اصلاح و احداث 213 هزار و 400 متر شبكه توزيع برق در استان سمنان عملياتي شده است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع سمنان، سرپرست معاونت برنامه ريزي و مهندسي اين شركت با اشاره به اين كه از آغاز امسال تا به حال، طرح توسعه 55 هزار متر شبكه 20 كيلوولت زميني و هوايي به انجام رسيده گفت: بهينه سازي 56 هزار و 300 متر خطوط فشار متوسط نيز عملياتي شده است.
رضا علي اصغري با بيان اين كه طرح احداث 41 هزار و 400 متر شبكه فشار ضعيف هوايي و زميني اجرائي شده افزود: بهسازي 60هزار و 700 متر خطوط فشار ضعيف، در زمره فعاليت هائي است كه توسط واحدهاي اجرائي اين شركت انجام شده است.
وي اضافه كرد: 203 ايستگاه هوائي و زميني توزيع برق به منظور تغذيه برق متقاضيان و مشتركان جديد در استان، از شروع سال جاري تا زمان حاضر، نصب و به بهره برداري رسيده است.
وي با ابراز اين كه 194 دستگاه پست هوايي توزيع برق اصلاح شده تصريح كرد: بهينه سازي 34 ايستگاه زميني در شمار برنامه هاي اجرائي شده محسوب مي شود.
علي اصغري با عنوان اين كه 861 دستگاه چراغ جديد روشنايي در سطح معابر استان نصب شده خاطرنشان كرد: يك هزار و 557 چراغ نيز بهسازي و تعويض شده است.
وي يادآور شد: در راستاي عملياتي كردن طرح هاي توسعه و احداث ذكر شده، مبلغ 184 ميليارد و 221 ميليون ريال هزينه صرف شده است.

کد خبر : 88836
تاریخ : سه شنبه ، ٢١ اسفند ١٣٩٧ ١٨:٠٥
تعداد بازديد : ٧٤٠
فرستنده خبر : ابوالفضل همتي