راه اندازي سامانه آموزش مجازي شركت برق منطقه اي باختر

رشد سريع فناوري اطلاعات، علاوه بر تحول روش هاي آموزشي، سازمان ها را به سمت استفاده از مزاياي پرشمار اين تكنولوژي ها سوق داده است به همين منظور سامانه آموزش مجازي در شركت برق منطقه اي باختر راه اندازي شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق باختر "عليرضا حبيبي "مدير  دفتر آموزش ضمن بيان مطلب فوق بيان داشت: دفتر آموزش همگام با تكنولوژي و تحولات فن اوري ارتباطات در عرصه آموزش و با همكاري دفترفناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات سامانه آموزش مجازي در شركت را راه اندازي كرده است.

وي افزود: با توجه به گستردگي جغرافيايي تحت مديريت برق باختر و پراكندگي كاركنان بهره بردار  قرار است برخي از دوره هاي آموزشي از طريق اين سامانه براي همكاران برگزار شود. همكاران مي توانند با مرورگر گوگل گروم وارد آدرس  MY.brec.ir  و با كلمه كاربري و رمز عبوري كه در سيستم جامع استفاده مي نمايند، وارد سامانه آموزش شوند.

ايشان در بيان مزاياي آموزش مجازي گفت: در دسترس بودن وهمگاني بودن از مزاياي اين طرح است به طوريكه در  24 ساعت شبانه روز  و در 7 روز هفته  همكاران مي توانند از اين سامانه استفاده كنند.

وي افزود: از آنجائيكه كاركنان در شركت اغلب با پراكندگي هاي مختلف به فعاليت هاي كار مشغول هستند، از اين روكاركنان مي توانند، موضوعات آموزشي را با سرعت و آهنگ مطلوب خود ياد بگيرند.

حبيبي در پايان گفت: در آموزش حضوري كاركنان تنها مي توانند در تعداد محدودي از برنامه هاي آموزشي كه در يك دوره معين وجود دارد شركت كنند. اما در آموزش مجازي مطالب آموزشي همواره در دسترس كاركنان است و آنها هيچ محدوديتي در فراگيري ندارند.

کد خبر : 88804
تاریخ : دو شنبه ، ٢٠ اسفند ١٣٩٧ ١٥:٥٦
تعداد بازديد : ٦٣٦
فرستنده خبر : بهرام صديقي