با حضور وزير نيرو و هيئت داوران

برگزيدگان جشنواره نيرو و رسانه معرفي شدند

نخستين جشنواره نيرو و رسانه با معرفي نفرات برتر و تقدير وزير نيرو از برگزيدگان به كار خود پايان داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير ، با اعلام نتايج نهايي داوري آثار ارسالي به جشنواره نيرو و رسانه، اين رويداد رسانه اي نيز با تقدير وزير نيرو از برگزيدگان به كار خود پايان داد.
براساس اعلام هيئت داوران نخستين جشنواره نيرو و رسانه، گزارش «پايان آب در نصف ايران» اثر سهيلا روزبان از روزنامه شهروند توانسته است رتبه نخست بخش گزارش جشنواره را از آن خود كند. همچنين در اين بخش گزارش «انتقال، آب نو به باغات پسته رفسنجان» اثر ليلا مرگن از روزنامه شرق و همچنين گزارش « قنات"سفيدآب"دست دعا در ابروها فرو برده است» اثر عبدالمجيد رفيعي برزگي از ماهنامه بهشت پنهان نيز توانسته اند به ترتيب رتبه هاي دوم و سوم بخش گزارش نويسي نخستين جشنواره نيرو و رسانه را كسب كنند.    
در بخش مقاله، سرمقاله و يادداشت نيز اثر محمدجواد روح، دبير ارشد تحرييه مديريت سبز با عنوان «پايان بيطرفي، آغاز جنگ آب» و اثر احمد طبايي از روزنامه صنعت و توسعه با عنوان «توسن، سركش خشكسالي و مديريت پرهزينه آن» توانسته اند به ترتيب رتبه هاي اول و دوم اين جشنواره در اين بخش را كسب كنند.
همچنين در اين بخش اثر «فرهنگسازي بر بدمصرفي آب و برق افاقه نمي كند» اسماعيل داودي از ايرنا و نيز اثر ابراهيم حبيبي مجنده از روزنامه كائنات با عنوان «ارتباطات راهبردي بازاريابي اجتماعي در مديريت مصرف آب و برق كشور» توانسته اند به طور مشترك رتبه سوم بخش مقاله، سرمقاله و يادداشت جشنواره نيرو و رسانه را كسب كنند.
در زمينه مصاحبه نيز اثر محسن فغفوري از نشريه تازه هاي انرژي با عنوان «مغز تمدن مدرن با برق كار مي كند» توانسته است رتبه نخست اين بخش را از آن خود كند. همچنين در اين بخش اثر ارسالي اسماعيل داودي از خبرگزاري ايرنا با عنوان «تاسيسات آب و برق پايتخت چقدر در برابر زلزله مقاوم است» و نيز اثر ارسالي سحر بابايي از خبرگزاري ايسنا با عنوان «ماموريت غيرممكن: نجات از كم آبي» توانسته اند رتبه هاي دوم و سوم بخش مصاحبه جشنواره نيرو و رسانه را كسب كنند.
براساس اعلام هيئت داوران نخستين جشنواره نيرو و رسانه بخش تيتر فاقد رتبه نخست بوده است ولي تيتر «آب رفته به جوي بازگشت» اثر مهدي جعفري از قم توانسته است رتبه دوم اين بخش را كسب كند. در همين عطيه لباف با تيتر«بحران هاي اجتماعي و سياسي از خشكسالي آب مي خورد» و بنيامين يوسف زاده با تيتر «دوستي رفيق نيمه راه» توانسته اند به طور مشترك رتبه سوم بخش تيتر نخستين جشنواره نيرو و رسانه را كسب كنند.
در بخش تلويزيون نيز مجموعه آثار صابر چهري از كرمانشاه توانسته است رتبه نخست اين بخش را از آن خود كند. همچنين محمدامين رمضاني از اصفهان براي برنامه بدون تعارف و سكينه ميرطاهري از يزد براي «سونامي خشكسالي» توانسته اند به طور مشترك رتبه دوم بخش تلويزيون جشنواره را كسب كنند. در اين بخش مجيد ايل بيگي از صداوسيماي البرز و مريم محمدي از صداوسيماي زنجان نيز به طور مشترك رتبه سوم را از آن خود كرده اند.
براساس اعلام هيئت داوران نخستين جشنواره نيرو و رسانه بخش كاريكاتور فاقد رتبه نخست بوده است ولي احمدرضا سهرابي از شيراز با كاريكاتور «ترحيم قطره آب» و نيما شاه ميري از تهران با كاريكاتور «خمير دندان» توانسته اند به ترتيب رتبه هاي دوم و سوم اين بخش را كسب كنند.

کد خبر : 88718
تاریخ : یکشنبه ، ١٢ اسفند ١٣٩٧ ١١:٥٥
تعداد بازديد : ٦٦٤
فرستنده خبر : مهري آقاحاجي