«مديريت هزينه ها» و «بهبود شاخص هاي عملكردي» هدف غايي شركت برق كردستان است

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان اعلام كرد: تلاش مي شود تا با استفاده حداكثري از امكانات و منابع موجود در حوزه بهره برداري، هزينه ها و شاخص هاي عملكردي را مديريت كرده و ارتقاء بخشيد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، هيوا لهونيان در جريان بازديد از حوزه معاونت بهره برداري شركت، با تأكيد بر استفاده حداكثري از امكانات و منابع موجود در حوزه بهره برداري، مديريت هزينه ها و هم چنين بهبود شاخص هاي عملكردي، اظهار داشت: نيل به اين اهداف جزو مهم ترين اولويت هاي شركت توزيع برق است.

وي خواستار شد: در حوزه اجرا و بهره برداري از طرح ها، حدالامكان فعاليت هاي صورت گرفته بدون مشكل و بدور از دوباره كاري انجام گيرد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان با گريز به اهداف و سياست هاي شركت توزيع نيروي برق مبني بر برون سپاري وظايف، تصريح كرد: به دليل شرايط مالي و تحريم هاي موجود، نيل به اين هدف همت مضاعف همكاران در تمامي امور را مي طلبد.

وي در پايان با اشاره به بروز چالش هاي احتمالي و پيش رو براي فصل تابستان آتي، گذر از آن را نيازمند مشاركت در سياست گذاري، برنامه ريزي و ارائه راهكار لازم جهت بهبود شاخص بهره برداري از شبكه و تأسيسات در سطح شركت دانست.

گفتني است طي اين ديدار گزارشي از اقدامات انجام شده در بخش هوشمندسازي شبكه هاي توزيع برق، ارتقاي سطح كيفي ارائه خدمات وكاهش انرژي هاي توزيع نشده با بهره گيري از تجهيزات خط گرم و همچنين مقايسه پيك بار و تلفات انرژي طي سال هاي 97 و 96 ارائه شد.

کد خبر : 88573
تاریخ : یکشنبه ، ٢٨ بهمن ١٣٩٧ ١٠:٣٠
تعداد بازديد : ٦٦٤
فرستنده خبر : hana naghshbandi