مديرعامل برق غرب

ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع برق منطقه اي غرب به بيش از 11 هزار مگاولت آمپر رسيد

ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع شركت برق منطقه اي غرب در آستانه چهلمين سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، 57 برابر نسبت به ابتداي انقلاب افزايش يافته و به 11 هزار و 185 مگاولت آمپر رسيد.

به گزارش پايگاه خبري تونير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت گفت: در سال 1357 ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع در اين شركت، 195 مگاولت آمپر بوده كه هم اكنون به 11 هزار و 185 مگاولت آمپر رسيده است.

وي افزود: باتوجه به اينكه پيش از انقلاب فقط استان كرمانشاه داراي خط انتقال و فوق توزيع بوده، طبيعتاً ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع نيز در همين استان بوده است.

مهندس اسدي با اشاره به اينكه ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع در استان كرمانشاه از 195 مگاولت آمپر در سال 1357 به 5 هزار و 656 مگاولت آمپر در سال 1397 افزايش پيدا كرده افزود: آمارها خبر از رشد 29 برابري ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع در اين استان مي دهند.

مديرعامل برق غرب گفت: خوشبختانه به بركت انقلاب اسلامي، هم اكنون ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع در استان كردستان به 2 هزار و 975 مگاولت آمپر و در استان ايلام به 2 هزار و 554 مگاولت آمپر رسيده است.

مديرعامل برق غرب در پايان گفت: ظرفيت ترانس هاي انتقال و فوق توزيع اين شركت در سه استان حوزه استحفاظي و در آستانه چهلمين سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي به 11 هزار و 185 مگاولت آمپر رسيده و در مجموع نسبت به ميزان مشابه خود در ابتداي انقلاب، 57 برابر افزايش يافته است.

کد خبر : 88501
تاریخ : یکشنبه ، ٢١ بهمن ١٣٩٧ ١٨:٤٢
تعداد بازديد : ٤٨٧
فرستنده خبر : ياسين همايوني