با صرف هزينه 20 ميليارد و 370 ميليون تومان توسط صنعت برق بوشهر و فارس

همزمان 9 پروژه برق رساني در استان بوشهر افتتاح شد

به ميمنت فرارسيدن چهلمين بهار آزادي، همزمان 9 پروژه برق رساني در استان بوشهر، با حضور عبدالكريم گراوند استاندار بوشهرو هيئت همراه ايشان، مهندس عبدالعزيز كريمي مديرعامل شركت برق منطقه اي فارس، جمعي از مسئولان و مقامات محلي مورد بهره برداري و افتتاح قرار گرفت.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شر كت برق منطقه اي فارس، عبدالكريم گراوند  استاندار بوشهر با تبريك فرارسيدن چهلمين دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي از مسئولان صنعت برق به علت تلاش خستگي ناپذير در تامين برق مردم تقدير و تشكر كرد.

وي زيرساخت هاي ايجاد شده توسط وزارت نيرو را مثبت ارزيابي كرد و گفت: صنعت برق يك صنعت زيربنايي و مهم در كشور است و در مسير توسعه كشور نقش اساسي به عهده دارد.

استاندار بوشهر ياد آورشد: مسئولان صنعت آب و برق همواره در تلاش هستند زيرساخت ها را در استان بوشهر توسعه دهند. از مردم هميشه در صحنه انتظار داريم مثل هميشه در مصرف بهينه آب و برق با اين صنعت همكاري كنند.

استاندار بوشهر با بيان اين مطلب كه پروژه هاي احداث شده نقش مهمي در كاهش افت ولتاژ دارد اظهار داشت: با راه اندازي ساير پروژ ه هاي برق رساني كه در استان در حال احداث مي باشد موجب مي شود منطقه بوشهر از شبكه هاي برق رساني پايدار برخوردار شود.

در ادامه مراسم مهندس كريمي مديرعامل شركت برق منطقه اي فارس، با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، دهه مبارك فجر را تبريك گفت و به بيان معرفي پروژ ه هاي برق رساني در اين ايام فرخنده پرداخت.

مديرعامل برق فارس 9  پروژه برق رساني را با اعتبار 20 ميليارد و 370 ميليون تومان در استان بوشهر را گامي مهم درراستاي توسعه استان برشمرد و گفت: بهره برداري از پروژه هاي افتتاح شده در بوشهر توسعه صنعتي و كشاورزي را به همراه خواهد داشت و مردم تا ساليان متمادي از برق پايدار و مطمئن برخوردار خواهند شد.

مهندس كريمي در ادامه سخنان خود به عملكرد برق فارس در دولت يازده و دوازدهم پرداخت و خاطرنشان كرد: برق فارس در دولت يازدهم و دوازدهم  نيز موفق شد با احداث 239 پروژه مهم برق رساني و صرف هزينه 740  ميليارد و 584 ميليون تومان درزمينه تامين زير ساخت ها گامهاي اساسي بردارد. تا آنجايي كه در مدت زمان اجراي اين پروژه ها، زمينه ايجاد اشتغال در مشاغل مختلف، براي صنوف متعدد در  استان هاي فارس و بوشهر  فراهم آمد و يقيناً اين امر مهم درراستاي تحقق اهداف دولت صورت پذيرفته است.

وي از مجريان، پيمانكاران، مشاوران و متخصصان مربوطه كه در جهت احداث پروژه ها ي مربوطه  با برق فارس همكاري كرده اند تقدير و تشكر به عمل آورد.

گزارش ارسالي حاكي از اين است كه استاندار بوشهرباتفاق ساير مسئولان همراه، با ورود به اطاق فرمان ايستگاه فانوس بوشهر همزمان 9 پروژه برق رساني احداث شده توسط صنعت برق بوشهر و فارس را به بهره برداري رساند و رسما مورد افتتاح قرار داد.

کد خبر : 88462
تاریخ : چهار شنبه، ١٧ بهمن ١٣٩٧ ١٤:٤٧
تعداد بازديد : ٦٢٨
فرستنده خبر : عليرضا شعله