با برگزاري كنفرانس تخصصي ترانسفورماتور

پيشرفت هاي ايران در صنعت ساخت ترانس به نمايش در مي آيد

همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق و شركت توانير، پيشرفت هاي ايران در صنعت ترانسفورماتور به نمايش در مي آيد.

به گزارش سايت خبري توانير؛ همزمان با برگزاري پنجمين كنفرانس ترانسفورماتور در تهران و با حضور مديران صنعت برق و شركت توانير،  پيشرفت هاي ايران در صنعت ترانسفورماتور به نمايش در مي آيد.
دراين كنفرانس كه مهمترين اتفاق سالانه كشور در صنعت ترانسفورماتور به شمار مي رود و در جهت انتقال تجربيات و كسب دانش روز برگزار مي شود، مهندس سيد زمان حسيني معاون انتقال توانير در خصوص آخرين وضعيت ناوگان ترانسفورماتوري صنعت برق به ويژه در بخش انتقال و فوق توزيع سخن خواهد گفت.

در اين كنفرانس كه در سال جاري با حضور سازندگان داخلي و دو شركت آلماني برگزار مي شود، با تلاش براي كيفي سازي،  بهترين مقالات در كمترين تعداد انتخاب و ارائه خواهد شد.

براين اساس امسال در اين كنفرانس قرار است 16 مقاله داخلي و 8 مقاله خارجي ارائه شود كه چكيده تجربيات و دانش روزي است كه هم اكنون درصنعت ترانسفورماتور دنيا در حال بررسي است.

اين مقالات در محورهاي طراحي و توليد، تست، نصب  و بهره برداري، حمل و نقل، تجهيزات حفاظتي، مديريت عمر ترانسفورماتور، تعميرات و  تجهيزات جانبي ارائه خواهند شد.

براساس اين گزارش، پنجمين دوره كنفرانس بين المللي ترانسفورماتور امسال از 9 الي 10 بهمن ماه جاري  در مجموعه فرهنگي رياست جمهوري برگزارخواهد شد.


کد خبر : 88263
تاریخ : شنبه ، ٠٦ بهمن ١٣٩٧ ٠٩:٢٠
تعداد بازديد : ٧٠٢
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور