در نشست كميته مديريت محتواي پورتال برق منطقه اي تهران تاكيد شد

هماهنگي و همكاري بيشتر واحدها در اطلاع رساني شفاف و توسعه خدمات الكترونيك

در نشست كميته مديريت محتواي پورتال شركت برق منطقه اي تهران بر لزوم افزايش هماهنگي و همكاري همه واحدهاي شركت براي اطلاع رساني شفاف و به هنگام و نيز توسعه خدمات الكترونيك تاكيد شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از پايگاه خبري برق منطقه اي تهران(تابش)؛ در نشست كميته مديريت محتواي پورتال شركت برق منطقه اي تهران كه 28 آذر ماه با حضور مسئول و اعضاي آن در محل دفتر روابط عمومي برگزار شد، علي  خراساني مدير دفتر روابط عمومي و مسئول كميته مديريت محتواي پورتال اين شركت، ضمن تاكيد بر نظارت اعضا در به روزرساني محتواي پورتال و زيرسايت هاي آن، با اعلام آمادگي براي توليد اخبار و گزارش هاي اقدامات واحدهاي مختلف، بر لزوم هماهنگي واحدهاي شركت براي دريافت تاييد اخبار و گزارش هاي خبري پيش از بارگذاري آن در سايت مربوطه تاكيد كرد و افزايش هماهنگي و همكاري واحدها براي اطلاع رساني شفاف و به هنگام و نيز توسعه خدمات الكترونيك را خواستار شد.

خراساني افزود: گسترگي حوزه خدمت رساني شركت در سطح سه استان تهران، قم و البرز و وجود مشكلاتي همچون بعد ترافيك ابرشهر تهران و ... همه دستگاه ها را ملزم به توسعه خدمات الكترونيك كرده است كه ما نيز از اين قاعده مستثني نبوديم و در اين زمينه اقدامات خوبي با همكاري دفاتر روابط عمومي، فناوري ارتباطات و اطلاعات، سازماندهي و بهبود روشها و ساير واحدها صورت گرفته است.

اين گزارش مي افزايد در اين نشست با حضور نمايندگان معاونت ها و دفاتر مستقل ضمن بحث و تبادل نظر در زمينه مديريت محتواي پورتال و زير سايت هاي مرتبط، تصميمات مختلفي گرفته شد كه در قالب صورتجلسه براي مديرعامل شركت ارسال شد.

کد خبر : 88129
تاریخ : دو شنبه ، ٢٤ دی ١٣٩٧ ١١:٥٧
تعداد بازديد : ٦٢٣
فرستنده خبر : مهدي خانميرزائي