برگزاري كارگاه آموزشي آشنايي با معنويت در سازمان در شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ

كارگاه آموزشي با موضوع آشنايي با معنويت در سازمان با هدف كاهش فشار رواني ناشي از شغل و بهبود عملكرد پرسنل، در شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛ كارگاه آموزشي آشنايي با معنويت در سازمان، به همت كانون بسيج مهندسان و متخصصان و دفتر تحقيقات و پژوهش و با سخنراني دكتر حسين اقبالي نسب، در محل سالن جلسات ساختمان ستادي شيراز، با هدف كاهش استرس شغلي و بهبود كارآيي فردي و گروهي در پرسنل، برگزار شد.

در اين كارگاه آموزشي، حجت الاسلام كهني، مدير امور فرهنگي شركت، ضمن اظهار خرسندي از تشكيل اين نوع كارگاه ها، به ارائه توضيحاتي در رابطه با ضرورت برنامه ريزي و شناخت راهكارهاي نوين به منظور مقابله با جنگ نرم و دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، پرداخت.
همچنين فرامرز حسين زاده، مشاور مديرعامل در امور ايثارگران و فرمانده بسيج شركت نيز با بيان ضرورت تكريم تلاش هاي صورت گرفته به منظور حفظ و صيانت كشور از توطئه هاي خارجي، آرامش و امنيت امروز كشور را مديون شهدا و ايثارگران، دانست و بر ضرورت ادامه راه آنان، تاكيد كرد.
بر اساس اين گزارش، در ادامه اين نشست، دكتر ميثم نثاري مقدم، مدير دفتر تحقيقات شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، شرحي از برنامه هاي پژوهشي و فرصت هاي مطالعاتي پيش رو را ارائه و از شروع فعاليت فصلنامه تحقيقات با همكاري دفتر روابط عمومي، خبر داد.
شايان ذكر است؛ آشنايي با معنويت در سازمان به عنوان تلاشي موثر در احياء سرمايه هاي زندگي اجتماعي و اخلاقي، پايبندي بر سه اصل تواضع، بخشش و صلح به عنوان عوامل موثر بر كاهش فشار رواني و بهبود روابط انساني همكاران، تاثير استرس شغلي بر روابط خانوادگي، ضرورت اجراي كار به صورت تيمي و شيوه هاي گذران اوقات فراغت، از جمله مباحث مطرح شده توسط دكتر اقبالي نسب، در اين كارگاه بود.

کد خبر : 88112
تاریخ : یکشنبه ، ٢٣ دی ١٣٩٧ ١٢:٢٢
تعداد بازديد : ٦١٥
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ