بازديد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ از منطقه برق هفده شهريور

در راستاي بررسي عملكرد و فعاليت هاي صورت گرفته و ارزيابي نحوه ارائه خدمات به مشتركان، مدير عامل شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، از منطقه برق هفده شهريور، بازديد كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛  مهندس حسين صبوري، مديرعامل و جمعي از معاونان و مديران ارشد شركت، به منظور بررسي فعاليت هاي انجام شده و چگونگي ارائه خدمات به مشتركان، از منطقه برق هفده شهريور، بازديد كردند.

مهندس صبوري، در اين بازديد، با تاكيد بر ظرفيت هاي موجود كلان شهر تهران در راستاي مديريت انرژي مصرفي كشور، مديريت مصرف برق را بهترين سرمايه گذاري در توسعه صنعت برق، دانست و خواستار تلاش پيوسته و منظم همكاران در اين زمينه شد.
مديرعامل، با بيان اين كه برنامه ريزي و هدف گذاري صحيح و ارائه راهكارهاي ساده و منطقي، از مهم ترين اصول اوليه در رسيدن به اهداف شركت است، بر حركت هر چه قدرتمندتر در راستاي اجرايي كردن سياست هاي دولت الكترونيك و كاهش مراجعه حضوري شهروندان، به منظور دريافت خدمات، تاكيد و خواستار تلاش هرچه بيشتر همكاران در اين زمينه شد.
بر اساس اين گزارش؛ در اين بازديد، مهندس رضايي، معاون هماهنگي و نظارت جنوبشرق، ضمن قدرداني از حضور مديرعامل و تيم مديريتي ستادي شركت، به بيان گزارشي از مهم ترين فعاليت هاي صورت گرفته در اين معاونت پرداخت.
مهندس جهاني، مدير منطقه برق هفده شهريور نيز، گزارشي از اقدامات صورت گرفته و برنامه هاي پيش رو به منظور خدمات رساني هرچه بهتر به مشتركان، ارائه داد.
لازم به ذكر است؛ از بهبود شاخص هاي بهره برداري، رفع خطر از نقاط ناايمن منطقه، افزايش واگذاري انشعاب از شبكه موجود با افزايش ضريب بهره برداري، كاهش تلفات، كسب رتبه نخست استانداردسازي انشعابات، كاهش زمان اجراي طرح هاي نيرورساني و مديريت در هزينه هاي عمومي و اداري، به عنوان مهم ترين فعاليت هاي اين منطقه، مي توان نام برد.
شايان ذكر است؛ در انتهاي اين نشست، مديرعامل توزيع نيروي برق تهران بزرگ با اشاره به اين كه لازم است دغدغه ها و نگراني مردم در رابطه با چگونگي دريافت خدمات، تا حد امكان، رفع شود، فعاليت كارشناسي در مسير برون سپاري خدمات به منظور دستيابي به بالاترين كيفيت ممكن و در عين حال توجه ويژه به توجيه اقتصادي طرح هاي مزبور و رعايت كامل حقوق طرفين و شهروندان و گسترش هرچه بيشتر سلامت اداري را، ضروري دانست.

کد خبر : 88067
تاریخ : چهار شنبه، ١٩ دی ١٣٩٧ ١٢:٢٧
تعداد بازديد : ٤١٠
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ