مهندس علي اسدي

وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق پس از وقوع زلزله گيلانغرب عادي است

مهندس علي اسدي مديرعامل شركت برق منطقه اي غرب در دقايق اوليه پس از وقوع زلزله 9/5 ريشتري در شهرستان گيلانغرب، با حضور در ديسپاچينگ غرب از عادي بودن وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق غرب، مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت در دقايق اوليه پس از وقوع زلزله 5/9 ريشتري در شهرستان گيلانغرب، با حضور در ديسپاچينگ غرب از عادي بودن وضعيت شبكه انتقال و فوق توزيع برق خبر داد.

مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت در اين خصوص گفت: با وجود اينكه شدت زلزله خيلي زياد بود، خوشبختانه به تأسيسات زيربنايي شبكه انتقال و فوق توزيع برق هيچگونه خسارتي وارد نشده است.

وي افزود: شبكه انتقال و فوق توزيع برق توسط همكاران مان در ديسپاچينگ غرب بطور دائم پايش مي شود و به فضل خدا، هم اكنون وضعيت شبكه در حالت عادي است.

مديرعامل شركت برق منطقه اي غرب در پايان با اشاره به حضور اعضاي كميته بحران و پدافند غيرعامل اين شركت در لحظات اوليه وقوع زلزله گيلانغرب در محل ديسپاچينگ غرب گفت: خدمتگزاران مردم در صنعت برق غرب، تمام تلاش خود را به كار مي گيرند تا برق مطمئن و پايدار به طور مستمر و بدون هيچگونه خللي براي هموطنان عزيزمان تأمين شود.

کد خبر : 88048
تاریخ : دو شنبه ، ١٧ دی ١٣٩٧ ١٥:٤٨
تعداد بازديد : ٥٤٧
فرستنده خبر : ياسين همايوني