برگزاري مانور مشترك نگهداري و حفاظت از دكل هاي شبكه فشار قوي در شركت برق منطقه اي غرب

مهندس علي اسدي مديرعامل و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهداي برق منطقه اي غرب از برگزاري مانور مشترك بسيج و حراست با عنوان "نگهداري و حفاظت از دكل هاي شبكه فشار قوي" با هدف استفاده از ظرفيت بسيج كارمندي در جهت پيشگيري از سرقت قطعات دكل هاي منطقه اسلام آباد غرب و ايلام خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق غرب، مهندس علي اسدي مديرعامل و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهداي اين شركت، از برگزاري مانور مشترك بسيج و حراست با عنوان "نگهداري و حفاظت از دكل هاي شبكه فشار قوي" با هدف استفاده از ظرفيت بسيج كارمندي در جهت پيشگيري از سرقت قطعات دكل هاي منطقه اسلام آباد غرب و ايلام خبر داد.

 مهندس علي اسدي مديرعامل و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهداي برق اين شركت در اين خصوص گفت: به پيشنهاد دفتر حراست و پايگاه مقاومت بسيج و پيرو مصوبه جلسه شوراي مقاومت بسيج كارمندي اين شركت، برنامه بازديد از خطوط انتقال برق و تأسيسات شركت برق منطقه اي غرب در راستاي پيشگيري از سرقت دكل هاي انتقال برق با حضور 60  نفر از اعضاء فعال و شوراي بسيج كارمندي اين شركت در شهرستان اسلام آباد غرب و مسير خطوط انتقال برق اسلام آباد به ايلام برگزار شد.

وي افزود: در اين مانور سرهنگ شريفي فرمانده بسيج ادارات سپاه حضرت نبي اكرم(ص) و سرگرد لطيفي فرمانده حوزه 2 كارمندي امام هادي(عليه السلام) نيز حضور داشتند و در مسير بازديد و راهپيمايي بين دكلها ضمن آشنايي با ساختار تأسيسات برق، اوضاع فني دكل هاي خطوط برق فشارقوي و آسيب هاي ناشي از سرقت و راهكارهاي مقابله با اين پديده مخرب براي آنان تشريح شد.

وي در ادامه حضور مديرعامل، معاونان بهره برداري و طرح و توسعه، مديران امور كاركنان و بهره برداري اين شركت در اين بازديد را ناشي از اهميت موضوع دانسته و افزود: ما خواستار كمك و ياري همه جانبه مسئولان بسيج استان در جهت پيشگيري از سرقت دكل ها با استفاده از ظرفيت و پتانسيل بسيج هستيم.

مهندس علي اسدي گفت: به منظور آگاه سازي مردمي كه در روستاهاي نزديك به خطوط انتقال برق زندگي مي كنند، مقرر گرديده كه با هماهنگي سرگرد لطيفي فرمانده حوزه 2 كارمندي امام هادي(عليه السلام) جلساتي با حضور فرمانداران، بخشداران و دهياران مناطق آلوده به سرقت برگزار گردد و مسئولين اين شركت به تشريح وضعيت برق منطقه و اهميت توليد آن و تبعات ناشي از سرقت تجهيزات دكل هاي برق و متعاقب آن، خاموشي هاي گسترده در سطح منطقه بپردازند.

وي افزود: قول هاي مساعدي در خصوص استفاده از توان و ظرفيت بسيج روستايي و عشايري توسط معاون بسيج كارمندي استان داده شده و مقرر شد ظرف هفته آينده نسبت به برگزاري جلسه هماهنگي مسئولان اين شركت با مجموعه فرمانداري ها و بخشدارهاي مناطق اسلام آباد، سرپل ذهاب، گيلانغرب و ايلام اقدام و راهكارهاي لازم در اين جلسه اتخاذ شود.

فرمانده پايگاه مقاومت بسيج اين شركت در پايان گفت: بازديد و كنترل دكل هاي شبكه فشار قوي به طور مستمر و روزانه توسط پرسنل زحمتكش دفتر حراست انجام و اين مانور به صورت ماهيانه برگزار خواهد شد.

کد خبر : 88046
تاریخ : دو شنبه ، ١٧ دی ١٣٩٧ ١٥:٤٦
تعداد بازديد : ٥٦٠
فرستنده خبر : ياسين همايوني