برگزاري همايش مديريت مصرف برق درآبادان

همايش مديريت بهينه مصرف برق ويژه كاركنان و كارآموزان مركز فني و حرفه اي شهرستان آبادان توسط شركت توزيع نيروي برق خوزستان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق خوزستان، همايش مديريت بهينه مصرف برق ويژه كاركنان و كارآموزان مركز فني و حرفه اي شهرستان آبادان توسط شركت توزيع نيروي برق خوزستان برگزار شد.
اكبر ناصري مديريت توزيع برق ناحيه جنوب گفت؛ اين همايش با هدف ارتقاء فرهنگ بهينه مصرف برق و با آموزش روش هاي صحيح مصرف در محيط كار و زندگي، با توجه به وظيفه ذاتي اين مركز  كه آموزش و هدايت نيرو به بازار كار مي باشد برگزار شد.
ناصري ضمن تشكر از همكاري  رياست مركز فني و حرفه اي شهرستان آبادان با شركت توزيع برق خوزستان، از استقبال خوب و قابل توجه كارمندان و كارآموزان اين اداره نيز تقدير كرد.
وي در ادامه افزود؛ صرفه جويي و مديريت مصرف برق يك امر ضروري و اجتناب ناپذير بوده كه نياز است تا به عنوان جزئي از فرهنگ جامعه قرار گيرد زيرا  به دليل تجديد ناپذير بودن منابع و هزينه بر بودن توليد برق، استفاده از آن در دراز مدت و ذخيره بخشي از اين منابع جهت آيندگان ميسر شود.
گفتني است شهرستان آبادان در استان خوزستان با دارا بودن بيش 95 هزار اشتراك برق در بخش هاي خانگي، تجاري، و صنايع نقش به سزايي در حوزه انرژي برق دارد.
کد خبر : 87662
تاریخ : سه شنبه ، ١٣ آذر ١٣٩٧ ٠٩:٠٩
تعداد بازديد : ٦٥٦
فرستنده خبر : كامران حدادي