تازه هاي نمايشگاه هجدهم صنعت برق

صرفه جويي 15 ميليون دلاري يك شركت خصوصي در توليد يوپي اس

مديرعامل يك شركت فعال در زمينه طراحي و ساخت مدارهاي الكترونيكي، از صرفه جويي ارزي حدود 15 ميليون دلار در زمينه توليد يوپي اس و محصولات پاور در سال 96 و شش ماهه اول امسال خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري توانير، "رامين عالميان راد" مديرعامل شركت صنايع فرسام الكترونيك هيراد كيان كه پنج سال است در زمينه توليد محصولات پاورالكترونيك فعاليت دارد، توانايي ساخت دستگاه هاي يوپي اس با ابعاد كوچك به منظور افزايش ميزان كارايي را از قابليت هاي انحصاري اين شركت عنوان كرد و افزود: توسط متخصصان اين شركت براي نخستين بار در ايران اپليكيشن گزارش گيري از راه دور براي دستگاه هاي يوپي اس طراحي شده و هم اكنون محصولات اين شركت به كشورهاي عراق و افغانستان صادر مي شود.
وي ادامه داد: يوپي اس هاي هوشمند صاهيراد در ابعاد كوچك و وزن كم همراه با كارت SNMP و با قدرت كنترل از راه دور توسط اپليكيشن تلفن همراه به كاربران ارائه مي شود.
مديرعامل شركت خصوصي صاهيراد اضافه كرد: سامانه "محافظت با مه" صاهيراد (ضدسرقت) جهت استفاده در اماكن عمومي براي پيشگيري از سرقت با توليد مه غليظ بر پايه آب و دستگاه توليد آب آشاميدني از رطوبت هوا و تأمين انرژي برق از نور خورشيد با نام تجاري سامانه ژوپيتر از جمله محصولات اين شركت است.
عالميان راد افزود: شركت صاهيراد به دليل فعاليت هاي ويژه در زمينه توليد محصولات دانش بنيان موفق به اخذ عنوان شركت «خلاق» از معاونت علمي رياست جمهوري در مهرماه امسال شد.
شركت صنايع فرسام الكترونيك هيراد كيان با برند تجاري «صاهيراد» با محور توليد محصولات پاورالكترونيك در سال 92 تاسيس شد و هم اكنون در زمينه طراحي و ساخت مدارهاي الكترونيكي، مدارهاي مبتني بر ميكرو كنترل، استابلايزر، اينورتر و يوپي اس هاي هوشمند فعاليت مي كند.

کد خبر : 87386
تاریخ : دو شنبه ، ١٤ آبان ١٣٩٧ ١٣:٣٤
تعداد بازديد : ٧٥٧
فرستنده خبر : مهري آقاحاجي