سرپرست مركز توسعه صادرات و پشتيباني صنايع آب و برق در بازديد از نمايشگاه برق

نمايشگاه برق نشانه بالندگي اين صنعت در كشور است

سرپرست مركز توسعه صادرات و پشتيباني صنايع آب و برق گفت: برگزاري نمايشگاه تخصصي پرچمدار حركت و بالندگي هر صنعت به ويژه صنعت برق ايران است.
به گزارش پايگاه خبري توانير، فرهاد يزدان دوست در حاشيه بازديد از هجدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران ، با تاكيد بر اينكه در اين دوره از نمايشگاه برق، هدف دار بودن برپايي اين رويداد بين المللي در دستور كار مسئولان اجرايي آن قرار گرفته است، اظهار كرد: به طور معمول يكي از مكانيزم هاي تعريف فضاي كار مناسب و رفع برخي از مشكلات و چالش هاي موجود در تمامي دنيا به ويژه در كشورهاي پيشرفته صنعتي برگزاري هدفمند چنين نمايشگاه هاي است كه خوشبختانه در اين دوره نمايشگاه اين مسئله به خوبي مورد توجه قرار گرفته است.
وي ادامه داد: از طرفي اين نمايشگاه امكان حضور نزديك شركت هاي داخلي و خارجي در كنار يكديگر و آشنايي با فعاليت هاي مختلف را در فضاي خاصي فراهم مي كند كه اين امر به عنوان يكي از دستاوردهاي مهم هر رويداد بين المللي همواره مورد توجه بوده است.
سرپرست مركز توسعه صادرات و پشتيباني صنايع آب و برق خاطرنشان كرد: برگزاري رويدادي همچون نمايشگاه بخصصي، پرچمدار حركت و بالندگي هر صنعت به ويژه صنعت برق ايران است تا به خوبي روند رو به رشد و سرعت توسعه يافتگي صنايع كشور را به خوبي در معرض ديد بازديدكنندگان قرار بدهد.
مشاور وزير نيرو در امور بين الملل با اشاره به حضور 18 كشور خارجي در نمايشگاه برق با وجود اعمال تحريم هاي تحميلي آمريكا، گفت: به هر حال بسياري از تعاملات ميان شركت هاي داخلي و خارجي براساس سابقه و شناخت متقابل صورت مي گيرد و اعمال تحريم هاي آمريكا تنها ممكن است مكانيزم هاي اين ارتباط را مقداري متفاوت كند.
يزدان دوست خاطرنشان كرد: ما كماكان ارتباط قوي خود را حفظ كرده ايم و اميدواريم با تعاملاتي كه با كشورهاي مخالف تحريم هاي آمريكا خواهيم داشت بتوانيم فعاليت هاي خود را با سرعت بيشتري نسبت به گذشته ادامه بدهيم.

کد خبر : 87380
تاریخ : یکشنبه ، ١٣ آبان ١٣٩٧ ١٦:٢٨
تعداد بازديد : ٦٠٧
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور