عبور موفقيت آميز از بحران پيك بار 97 با همدلي مردم و صنايع تحقق يافت

مديرعامل برق منطقه اي يزد تحقق عبور موفقيت آميز از بحران پيك بار 97 را با همدلي مردم و صنايع دانست.
به گزارش پايگاه خبري توانير، استان صنعتي يزد با بيشترين درصد از مصرف انرژي الكتريكي توسط صنايع بزرگ، از استان هاي پيشرو در تامين برق صنايع در كشور محسوب مي شود؛ كه چند سال اخير با برنامه ريزي دقيق و درايت مديران صنعت برق استان و صاحبان صنايع بزرگ، كمترين ميزان خاموشي ها را به خود اختصاص داده است.
مديرعامل شركت برق منطقه اي يزد ضمن تشكر از مردم سختكوش و صنايع بزرگ استان، عبور موفقيت آميز از بحران پيك بار استان را مديون همدلي و يكپارچگي صنايع و مردم با صنعت برق استان دانست و اين موفقيت را تبريك گفت. محمدحسن صباغزادگان رشد پيك نياز مصرف استان را در تابستان امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته 9 درصد و مديريت بار صنايع در 11 تيرماه 97 -روز پيك بار استان- را بيش از 300 مگاوات بيان كرد و گفت: اين مديريت مصرف در استان يزد بيشتر از جانب صنايع است و بهترين عاملي كه مي تواند از اتلاف سرمايه ها و منابع در توليد و انتقال انرژي و هزينه هاي گزاف نگهداري و تعميرات خطوط و تجهيزات جلوگيري كرد، مصرف بهينه و صحيح از انرژي الكتريكي است.
وي همكاري صنايع را در خصوص اجراي طرح هاي: ذخيره عملياتي و تعطيلات و تعميرات، خيلي خوب دانست و افزايش سطح آگاهي مردم از مصرف بهينه اين انرژي و افزايش مشاركت و مسئوليت اجتماعي آنان را از عوامل عبور موفقيت آميز از بحران كمبود انرژي در تابستان جاري بيان داشت.
کد خبر : 87364
تاریخ : یکشنبه ، ١٣ آبان ١٣٩٧ ١٣:٣٨
تعداد بازديد : ٥٨٦
فرستنده خبر : عليرضا عسكري