نسخه جديد نرم افزار سيستم جامع مهندسي در فاز طراحي رونمايي شد

رييس گروه نظارت بر طراحي شركت توزيع نيروي برق استان يزد از رونمايي نسخه جديد نرم افزار سيستم جامع مهندسي در فاز طراحي خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمد نخجيري در اين باره گفت: با بهره گيري از نسخه جديد علاوه بر كاهش زمان ارائه خدمات به متقاضيان، امكان انواع گزارش گيري و رصد عملكرد ادارات مهندسي و توسعه امورها و شهرستانها و همچنين مشاور طراحي در نرم افزار وجود دارد.
وي افزود: در نسخه قديمي نرم افزار مشكلاتي از قبيل عدم امكان جستجوي پيشرفته طرحها، محدوديت هايي براي گزارش گيري و مشكل ثبت برخي از درخواستهاي متقاضيان انشعاب در نرم افزار و مواردي از اين قبيل وجود داشت كه با هم انديشي روساي ادارات مهندسي امورهاي شهرستان و نواحي برق، حدود 30 آيتم از اين مشكلات مرتفع شده است.
نخجيري امكان گزارش گيري سريع، تسهيل در ارزيابي عملكرد طراحان در زمينه كاهش مدت زمان تهيه طرح ها، مشخص شدن تعداد طرح ها به تفكيك نوع طرح در هر امور به صورت جداگانه و راحتي بيش از پيش كاربران جهت استفاده از نرم افزار را از ديگر مزاياي آن برشمرد.
وي ارتباط با نرم افزارهاي بخش هاي مختلف نظير سيستم جامع مالي و خدمات مشتركان را از محاسن آن بيان كرد و افزود: پيگيري فرآيند و مراحل اجرايي طرح ها در هرزمان امكان پذير بوده و در صورت افزايش زمان طرح ، مديران فرآيند را با ارسال هشدار مطلع مي كند.
رييس گروه نظارت بر طراحي شركت توزيع نيروي برق استان يزد متذكر شد: در حال حاضر نشست هاي مختلفي با روسا و نمايندگان ادارات مهندسي و توسعه مديريت هاي برق و همچنين برنامه نويسان اين سيستم براي ارتقاء و تكميل اين نرم افزار برگزار شده و به صورت مستمر ادامه دارد.
کد خبر : 87346
تاریخ : شنبه ، ١٢ آبان ١٣٩٧ ١٥:٢٤
تعداد بازديد : ٥٤٩
فرستنده خبر : حسن غفوريان