مديرعامل برق فارس در جمع مديران عامل صنعت آب و برق فارس و بوشهر

بايد خود را براي تابستان آينده آماده كنيم

مدير عامل برق فارس در اولين نشست شوراي هماهنگي مديران عامل صنعت آب و برق استان فارس و بوشهر كه با محوريت موضوع بررسي استفاده از نيرو كارت برگزار شد، گزارشي از اقدامات و عملكرد برق فارس در خصوص اجراي طرح نيرو كارت را به اطلاع حضار رساند.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس مهندس عبدالعزيز كريمي مدير عامل اين شركت از مسئولين صنعت آب و برق اين دو استان كه توانستند بحران تابستان را با موفقيت پشت سر بگذارند تقدير و تشكر كرد.
مهندس كريمي در ادامه افزود: همكاران من در صنعت آب و برق كارنامه قابل قبولي را با اقدامات مفيد و مهم خود ارائه دادند. اكنون بايد خود را براي سال آينده آماده كنيم. تابستان امسال با تلاش متخصصين حوزه صنعت آب و برق، در راستاي عبور از بحران در بخش آب و برق اقدامات مهمي انجام شده است. تامين آب و برق مردم دغدغه همه مسئولين و دست اندر كاران امر محسوب مي شود. ما تمام تلاش خود را بكار بسته ايم و با اولويت دادن به كارها ، نياز اساسي مردم را تامين كرده ايم تا سهمي در توسعه استان و افزايش سطح رفاه مردم داشته باشيم.
مدير عامل برق فارس در راستاي توسعه خدمات رفاهي كاركنان صنعت آب و برق با بهره گيري از تجربيات طرح هاي گذشته خاطر نشان كرد: اجراي طرح نيرو كارت زمينه را جهت كاهش هزينه هاي خانوار از طريق استفاده از تخفيفات مناسب در مراكز مختلف بوجود خواهد آورد. وي گفت: روش هاي ارائه كالا و خدمات در اين طرح پيش بيني شده است به نحوي كه دارندگان اين كارت با مراجعه به مراكز طرف قرارداد مي توانند از تخفيف بين ? الي ?? درصد بر اساس تفاهم نامه هاي منعقد شده بهره مند شوند. مهندس كريمي يادآورشد: كميته راهبري اين طرح كه متشكل از شركت هاي صنعت آب و برق استانهاي فارس و بوشهر مي باشند بر اين امر مصمم هستند تا پس از گذر از مراحل اوليه اجرا، به مرور علاوه بر كليه اقلام مورد نياز خانواده هاي محترم صنعت آب و برق ، خدمات مهمي نظير پزشكي و ساير خدمات مورد نياز همكاران نيز ، تحت پوشش اين كارت قرار گيرد .
در ادامه اين نشست امين كيخا مدير امور كاركنان و رفاه شركت برق منطقه اي فارس با ارائه آمار و اعداد به مزايا و ويژگي هاي استفاده از نيرو كارت اشاره كرد و اظهار داشت : با كسب تجربيات در اين زمينه و تمهيداتي كه اتخاذ شده است سعي بر اين بود كه در حد توان بتوانيم از خدمات الكترونيكي نيرو كارت بهره ببريم. با نيرو كارت امكان استفاده از كليه خدمات بانكي و شتابي اعم از دريافت و پرداخت وجه نقد، انتقال وجه و پرداخت قبض وجود دارد. همچنين استفاده از تخفيف هاي متنوع در مراكز طرف قرارداد بصورت خودكار نيز امكان پذيرمي باشد به نحوي كه با استفاده نمودن از نيرو كارت و دستگاه هاي پوز شركت تجارت الكترونيك پارسيان به صورت اتوماتيك تخفيف مورد نظر اعمال مي شود .
از ديگر مزاياي نيروكارت قابليت شارژ كارت بصورت نقدي با مبلغ دلخواه افراد بوسيله دستگاه خودپرداز يا اپليكيشن تاپ مي باشد. همچنين صدور كارت با مشخصه پرسنل و شماره كارت مربوط به هر فرد جهت محدود كردن سوء استفاده توسط افراد غير و داشتن اطلاعات كامل در زمينه مقدار و ميزان استفاده همكاران به تفكيك مراكز ارائه دهنده خدمات بصورت آنلاين ميسر است . بنا برگزارش ارسالي ، در حال حاضر اين طرح درسطح استانهاي فارس و بوشهر ، در حال اجرا مي باشد و به منظور توسعه خدمات آن در سطح شهرستانهاي مختلف اين دو استان ، كار گروهي تخصصي تشكيل شده است كه در حال دريافت پيشنهادات همكاران در سطح شهرستانها و انعقاد تفاهم نامه مي باشند . همچنين به منظور رفاه همكاران ، اقدامات لازم جهت تحت پوشش قرار گرفتن مراكز زيارتي و سياحتي شهرهاي مشهد و كيش - و ساير شهرهاي سياحتي و زيارتي در حال انجام مي باشد.
شايان ذكر است دارا بودن سرويس پيامك و پنج سگمنت متفاوت در كارت جهت متمركز كردن ساير خدمات رفاهي نظير هزينه هاي درماني ، بن هاي خريد و كمك هزينه هاي مختلف از ديگر مزاياي استفاده از نيرو كارت مي باشد . در ادامه اين جلسه مهندس رزاز كارشناس ارشد شركت تجارت الكترونيك پارسيان و مهندس نعمت الهي مدير عامل نمايندگي شركت تجارت الكترونيك پارسيان در استان فارس به تفصيل در خصوص مزاياي استفاده از نيروكارت به ايراد سخن پرداختند و حاضرين نيز در خصوص رفع ابهامات سئوالات خود را ايراد كردند .
کد خبر : 87094
تاریخ : شنبه ، ٢١ مهر ١٣٩٧ ٠٩:٠٧
تعداد بازديد : ٥٩٩
فرستنده خبر : عليرضا شعله