در شش ماهه نخست سال 97 انجام گرفت

انجام 314 مورد ملاقات مردمي توسط مدير عامل برق تبريز

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق تبريز با اشاره به ميانگين رسيدگي و پاسخگويي به درخواست هاي مردمي طي ملاقات هاي صورت گرفته در شش ماهه اول سال 97 گفت:در شش ماهه نخست سال جاري تعداد 314 مورد ملاقات مردمي انجام و با بررسي پرونده هاي مربوطه مشكلات شهروندان حل و فصل شده است.
به گزارش روابط عمومي برق تبريز، عادل كاظمي، اظهار داشت: جهت خدمت رساني شايسته ومناسب در امر توزيع انرژي الكتريكي به مردم عزيز و شهيدپرور شهرهاي تبريز، اسكو و آذرشهر يكي از وظايف اصلي كاركنان و مديران اين شركت رسيدگي و پاسخگويي به درخواست هاي مردم است. وي تعداد درخواست هاي مردمي منتهي به نتيجه را 205 مورد عنوان كرد و گفت: 74 مورد از درخواست هاي مطرح نشده به دليل مغايرت با بخشنامه ها و مقررات ابلاغي صنعت برق مختومه شده است.
وي خاطر نشان شد: در راستاي رسيدگي و پاسخگويي به درخواست هاي مردمي، چند سالي است كه به صورت مداوم هر هفته در روزهاي چهارشنبه ملاقات مردمي انجام مي شود. كاظمي تصريح كرد: علاوه بر حوزه ستادي ملاقات مردمي با مديران امورهاي برق تابعه نيز به صورت مستمر برگزار مي شود.
گفتني است در حال حاضر 35 مورد از درخواست هاي مردمي در حال بررسي است كه جهت بررسي و اتخاذ تدابير لازم جهت اجرا به واحدهاي مربوطه ارسال شده است.
کد خبر : 87086
تاریخ : چهار شنبه، ١٨ مهر ١٣٩٧ ١١:٢٨
تعداد بازديد : ٥٨٨
فرستنده خبر : مهدي زنده رزم