تعامل و همفكري صنعت برق و صنعت بيمه

به منظور پيگيري مسائل و مشكلات بيمه اي كاركنان شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان بازديد معاون شركت بيمه دانا و مدير امور كاركنان از امور برق كوهبنان، راور انجام شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي به نقل از نصرالله افضلي مدير امور كاركنان، به منظور پيگيري مسائل و مشكلات بيمه اي كاركنان بازديد معاون شركت بيمه دانا و مدير امور كاركنان از امور برق كوهبنان، راور انجام شد. در اين بازديد نخعي معاون درمان بيمه دانا ضمن ديدار با مدير و كاركنان امور و تقدير از تعامل ارزنده و همكاري مناسب شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان با بيمه دانا گفت: نمايندگان كميته هاي بيمه و درمان شركت توزيع برق شمال استان كرمان همواره تعامل خوبي با اين سازمان داشته اند و راهگشاي بسياري از مسائل و مشكلات پيش روي بيمه دانا بوده اند. وي اظهار داشت: اميدواريم با تعامل خوب، همفكري و پيگيري مسائل و مشكلات بيمه شدگان، بتوانيم خدمات مناسب و در شان كاركنان بيمه شده صنعت برق ارائه نماييم.
وي به مسائل و مشكلات پيش روي بيمه دانا اشاره كرد و گفت: همواره خود را خدمتگزار بيمه شدگان و كارگران مي دانيم و درصدد رفع مشكلات و كاستي ها هستيم.
در اين نشست نصرالله افضلي مديراموركاركنان نيز گفت:. اميدواريم با حضور نمايندگان بيمه دانا و ديدار با كاركنان صنعت برق شاهد رشد و بالندگي هرچه بيشتر اين شركت باشيم و و بتوانيم همچون گذشته خدمات قابل توجهي به همكاران سخت كوش خود در بحث بيمه ارائه نمائيم. وي يادآور شد: هدف از برگزاري اين نشستها، دريافت مشكلات و مسائل پيش روي كاركنان و كارگران صنعت برق به ويژه شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان است. مدير امور كاركنان گفت: كسب تجربه و بكارگيري افراد باتجربه مي تواند در انتقال اطلاعات مناسب و شايسته در حل مشكلات كمك نمايد و با انتقال مسائل و مشكلات صف به ستاد، باعث رفع مشكلات درماني شوند. افضلي تصريح كرد: حفظ كيان و منابع سازمان از وظايف اصلي و خطير نمايندگان كميته هاي بيمه و درمان است و همه مكلف هستيم در دفاع از كيان شركت ، كوشا باشيم. در ادامه اين نشست، كاركنان ، كارگران امور برق راور ، كوهبنان ، به بيان مسائل و مشكلات بيمه اي خود و پرداختند و معاون شركت بيمه دانا در خصوص رفع اين مشكلات قول مساعد داد. گفتني است پيش از اين از امورهاي برق رفسنجان ، شهربابك بازديد و ديدار با كاركنان صورت گرفته است
کد خبر : 87069
تاریخ : دو شنبه ، ١٦ مهر ١٣٩٧ ١٣:٥٢
تعداد بازديد : ٦١٦
فرستنده خبر : فاطمه غلامي