رسيدگي به مشكلات درحوزه برق خدابنده

در ادامه سفرهاي شهرستاني مديرعامل اين شركت با هدف رسيدگي سهل الوصول به درخواست ها و مطالبات مردمي در بين مردم شهرستان خدابنده حضور يافت و ضمن شنيدن صحبت هاي ايشان ، دستورات لازم در خصوص رفع مشكلات مردم صادر كرد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در ادامه سفرهاي شهرستاني مديرعامل اين شركت با هدف رسيدگي سهل الوصول به درخواست ها و مطالبات مردمي در بين مردم شهرستان خدابنده حضور يافت و ضمن شنيدن صحبت هاي آنان ، دستورات لازم در خصوص رفع مشكلات مردم صادر كرد. مهندس عليزاده در ششمين سفر شهرستاني خود پس از ارمغانخانه ، نيك پي ، طارم ، ماهنشان و ابهر اين بار در شهرستان خدابنده به عنوان پهناورترين شهرستان استان زنجان از لحاظ وسعت حضور يافت و پاي صحبت هاي مردم نشست . وي در اين ديدار يكروزه به مطالبات قريب به 50 تن از مراجعه كنندگان رسيدگي كرد و در ديدارهاي جداگانه با دهياران ، مسئولين شهري و اعضاي شوراهاي اسلامي راهكارهاي تعامل في مابين در توسعه شهري و روستايي بررسي شد.
گفتني است در انتهاي ملاقات هاي مردمي ، مهندس عليزاده با رؤساي ادارات مديريت توزيع برق شهرستان خدابنده جلسه اي ترتيب داد و نكات بسيار مهمي را در خصوص راه هاي تسهيل در ارائه خدمت به مردم در حوزه هاي مختلف فروش و خدمات مشتركين ، طراحي ، نظارت و بهره برداري عنوان كرد و از مسئولين ذينقش خواست تا ضمن در نظر گرفتن شرايط خاص كنوني نسبت به اجراي تمامي پروژه هاي خدمت رساني به مردم نهايت تلاش خود را انجام دهند .
کد خبر : 87066
تاریخ : دو شنبه ، ١٦ مهر ١٣٩٧ ١١:٤١
تعداد بازديد : ٦٢٠
فرستنده خبر : علي زرگري