تشكيل ميز خدمت توزيع برق كردستان در سطح شهر

در راستاي تكريم ارباب رجوع و به منظور بررسي مسائل و مشكلات مردم استان جلسه ميز خدمت دستگاه هاي اداري درمحل هاي مختلف استان برگزار گرديد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان مدير عامل اين شركت در اين راستا اذعان داشت: جلسات ميز خدمت با حضور مديران، معاونين و مسئولين ادارات مختلف برگزار شد . هدف اين نشست ها و جلسه ها رسيدگي به مسائل و مشكلات مردم در اسرع وقت بود.
هيوا لهونيان با اشاره به مراجعه حضوري بيش از يك هزار و 660 نفر در جهت دريافت خدمات شركت برق عنوان كرد: با توجه به نوع درخواست ها و پاسخ گويي از سوي مديران و مسئولان اين سازمان برخي از درخواست هاي مطرح شده در همان محل، ارائه راه حل گرديد و مرتفع شد و برخي ديگر جهت كسب تكليف و اعلام نتيجه در اسرع وقت به ادارات اين سازمان ارجاع گرديد. لهونيان به تعداد مراجعين بر حسب نوع خدمت اشاره كرد و افزود: بيشترين تعداد مراجعات و اقدامات در حوزه فروش و خدمات مشتركين با بيش از 49 درصد بوده است كه نشان دهنده لزوم تلاش مضاعف در اين حوزه مي باشد. وي در ادامه با توجه به تعداد در خواست هاي زيادي كه در حوزه معاونت و خدمات مشتركين وجود داشته بيان كرد: با وجود در خواست هاي متعدد در اين حوزه برنامه ريزي ها و اهداف آينده بايد به گونه اي باشد كه سعي در هموار كردن و برطرف كردن مشكلات مذكور و ارائه خدمات با كيفيت به مشتركين برق باشيم.
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان در ادامه افزود: تعداد مراجعات در ساير حوزه ها بدين گونه است كه 28/6 درصد در حوزه بهره برداري، 7/3 درصد در حوزه مهندسي و نظارت و 4/6 درصد در حوزه مالي و اداري و خدمات متفرقه نير 10/3 درصد را به خود اختصاص داد. لهونيان با اشاره به پاسخ گويي بسياري از مراجعات در همان روز گفت: تعداد 733 درخواست يعني بيش از 44 درصد در همان روز و در محل ميز خدمت رفع شد و بقيه درخواست ها نيز براي پاسخگويي و بررسي هاي بيشتر و اعلام نتيجه به ادارات شهرستان هاي تابعه ارجاع شد. هيوا لهونيان در پايان اذعان داشت: هدف اين نشست ها ارتباط نزديك با مردم و شنيدن مشكلات و مسائل آنان است و از طرفي اين نشست ها مي تواند راهي براي برنامه ريزي صحيح با اهدافي از قبل تعيين شده براي حل بهتر مسائل مربوط به خدمات شركت برق به مشتركين استان باشد.
کد خبر : 87063
تاریخ : دو شنبه ، ١٦ مهر ١٣٩٧ ٠٩:٠٦
تعداد بازديد : ٥٥٧
فرستنده خبر : hana naghshbandi