يكهزار دستگاه كله چراغ در منطقه سه اهواز نصب شد

مديرامور برق منطقه سه اهواز گفت: با هدف بهبود روشنايي معابر و زيبا سازي محيطي و ارتقاء امنيت، با اعتباري بالغ بر سه ميليارد ريال شبكه روشنائي قسمت هاي مختلفي از امور برق منطقه سه اهواز توسعه يافت.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز مدير امور برق منطقه سه بيان داشت: تامين روشنائي محيطي و معابر عمومي به دليل افزايش امنيت و زيبا سازي محيطي از جمله مواردي است كه به صورت مستمر در حال توسعه بوده و در اين راستا در شش ماه اول سال جاري بيش از 1000دستگاه كله چراغ در نقاط مختلف منطقه نصب شده است.

فرشاد هويزاوي اظهار كرد: شركت توزيع نيروي برق اهواز همگام با ساير سازمان ها سعي دارد در حوزه فعاليت خود در جهت بهبود كيفيت زندگي مردم تلاش نموده و همزمان با تامين برق مطمئن و پايدار با ايجاد روشنائي مناسب در محيط و استفاده از پايه ها و لامپ هاي شكيل و متناسب با مبلمان شهري در جهت زيباسازي شهر نيز گام بردارد.

وي ادامه داد: به منظور تامين روشنائي مناسب حدود يك هزار و 655 متر كابل روشنائي و همچنين يك هزار و 889 عدد لامپ در نقاط مختلف منطقه سه اهواز نصب شده كه سبب افزايش امنيت و قدرت ديد رانندگان و عابران محترم شده و همچنين رونق كسب و كار را به دنبال دارد.
هويزاوي در پايان اعتبار اين طرح را سه ميليارد و 305 ميليون ريال و منبع تامين را محل اعتبارات عمراني عنوان كرد.

کد خبر : 86860
تاریخ : یکشنبه ، ٢٥ شهریور ١٣٩٧ ١٢:٤١
تعداد بازديد : ٧٢٧
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي