خط دو مداره سياهكلده به لاهيجان يك برقدار شد

خط دو مداره سياهكلده به لاهيجان يك كه به علت برخورد يك دستگاه كاميون از مدار خارج شده بود، برقدار شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير، مهندس بهروز قربانپور، معاون بهره برداري شركت سهامي برق منطقه اي گيلان در اين خصوص گفت: در پي برخورد يك دستگاه كاميون با دكل دو مداره خط 63 كيلوولت سياهكلده به لاهيجان يك ، دكل مربوطه روي جاده اصلي لاهيجان به لنگرود سقوط كرد و موجب اختلال در عبور وسايل نقليه و ترافيك سنگين در اين مسير شد كه خوشبختانه هيچگونه خسارت جاني در منطقه به همراه نداشت. پس از مطلع نمودن گروههاي اجرايي و مسئولين ، بلافاصله اكيپ مربوطه با تمام تجهيزات مورد نياز و در كمترين زمان ممكن به منطقه اعزام شدند.
قربانپور گفت: با عنايت به اينكه پست لاهيجان 1 نقش مهمي در تامين برق شهرستان لاهيجان داشت، به همين منظور با توجه به وجود خط سوم در پست لاهيجان 1 ، سريعاً نسبت به برقداري پست مذكور از طريق پست 230 كيلوولت عضدي رشت اقدام شد و به دنبال آن نسبت به قطع و اتصال زمين خط دو مداره سياهكلده – لاهيجان 1 اقدام شد. نكته قابل اهميت اينكه حادثه فوق هيچگونه خاموشي براي مشتركين محترم به همراه نداشته است.
وي افزود: به علت حضور به موقع مهندس بلبل آبادي مدير عامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان و ساير كاركنان و اعزام به موقع پيمانكاران ، اين خط در سريع ترين زمان ممكن با تلاش بي وقفه گروه اعزامي و در مدت كمتر از 10 ساعت ترميم و خط دو مداره سياهكلده به لاهيجان يك برقدار و بطور موقت به حالت نرمال برگشت.
کد خبر : 86854
تاریخ : یکشنبه ، ٢٥ شهریور ١٣٩٧ ٠٩:٤٦
تعداد بازديد : ٧٠١
فرستنده خبر : حسين اميدخواه