توسعه شبكه برق بخش هاي مختلف شهرستان باوي خوزستان

مدير امور برق شهرستان باوي: در راستاي ارائه خدمات مطلوب و متناسب با توسعه شهري، بيش از پنج كيلومتر شبكه برق بخشهاي مختلف شهرستان باوي با اعتباري بالغ بر هفت ميليارد ريال توسعه و احداث شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، مدير امور برق شهرستان باوي با بيان اينكه در سطح مناطق شهري و روستايي تامين برق از دغدغه هاي مردم است، اظهار كرد: شركت توزيع با حركت در مسير كيفي سازي سطح خدمات خود از ابتداي سال جاري تاكنون حدود 5كيلومتر شبكه برق در نقاط مختلف شهري شيبان و ملاثاني احداث كرده است.
بهزاد شافعي زاده اضافه كرد: با تلاش همكاران امور مهندسي و امكان سنجي محل هاي مورد نياز احداث شبكه و متناسب با توسعه نقاط مختلف، در تابستان سال جاري پنج كيلومتر شبكه در بخش هايي از شهرستان شامل شبكه فشارمتوسط در خيابان 7 شيبان به طول 500متر، خيابان ولايت به طول 600متر و در قسمت فشارضعيف، خيابان 7 شيبان به طول 600متر، كوي طالقاني به طول 500متر و همچنين خروجي ايستگاه ملاثاني به سمت ملاثاني به طول 2800متر احداث شد.
مدير امور برق شهرستان باوي يادآور شد: ارائه برق مطمئن و پايدار جز وظايف اصلي ما در صنعت برق مي باشد كه ما در راستاي جلب رضايمندي شهروندان در تلاش هستيم تا اين مهم محقق گردد.
وي در ادامه گفت: اعتبار اختصاص يافته به اين پروژه ها حدود هفت ميليارد و 483 ميليون و 600 هزار ريال و از محل منابع داخلي بوده و با توجه به اهميت ايجاد شبكه پايدار، اقدامات لازم در جهت توسعه و احداث شبكه برق اين شهرستان انجام شد.
کد خبر : 86814
تاریخ : دو شنبه ، ١٩ شهریور ١٣٩٧ ١٤:٠٠
تعداد بازديد : ٥٨٦
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي