توسعه و احداث شبكه برق در روستاهاي شهرستان باوي

مدير امور برق شهرستان باوي گفت: در راستاي تامين برق مطمئن و پايدار، شبكه برق تعداد 4 روستاي اين شهرستان با اعتباري بالغ بر سه ميليارد و 317ميليون ريال توسعه و احداث شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، مديرامور برق شهرستان باوي درباره اقدامات انجام شده به منظور بهينه سازي شبكه برق روستاهاي آن امور گفت: تامين انرژي پايدار و پاك و توجه به نيازهاي آينده مناطق روستائي به عنوان قطب توليد كشور، يكي از برنامه هاي مورد نظر شركت توزيع نيروي برق اهواز است كه به صورت ويژه در حال پيگيري و به روز رساني بوده و در اين راستا شبكه برق 4روستاي شهرستان توسعه و احداث شد.

 بهزاد شافعي زاده در ادامه با بيان داشت: با تلاش همكاران اين امور عمليات توسعه و احداث شبكه برق فشارمتوسط روستاي شري مري به طول 3 كيلومتر، روستاي ثدين به طول يك كيلومتر، روستاي ملحه به طول يك كيلومتر و همچنين شبكه فشار ضعيف روستاي شري مري به طول 5/1كيلومتر و روستاي يكاويه به طول 3 كيلومتر اتمام وبه بهره برداري رسيد.

 وي در پايان اظهار داشت: عمليات اجرايي توسعه و اصلاح شبكه برق فشارمتوسط و ضعيف روستاهاي فوق الذكر با اعتبار سه ميليارد و 317 ميليون ريال اتمام و تقديم مردم شريف اين مناطق شد.

کد خبر : 86800
تاریخ : شنبه ، ١٧ شهریور ١٣٩٧ ١٢:٥٦
تعداد بازديد : ٦٨٤
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي