اجراي طرح توسعه بيش از 12 هزار متر شبكه توزيع برق در استان سمنان

سرپرست معاونت برنامه ريزي و مهندسي شركت توزيع برق سمنان اعلام كرد: از آغاز سال جاري تا به حال، 12 هزار و 700متر شبكه توزيع برق در استان احداث شده است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع سمنان، سرپرست معاونت برنامه ريزي و مهندسي اين شركت اعلام كرد: از آغاز سال جاري تا به حال ، 12 هزار و 700متر شبكه توزيع برق در استان احداث شده است.

رضا علي اصغري با بيان اين كه از ابتداي سال تاكنون، چهارهزار متر شبكه فشار متوسط هوائي توسعه يافته گفت: دوهزار و 500 متر شبكه 20كيلوولت نيز اصلاح شده است.

وي با ابراز اين كه يك هزار متر شبكه فشار متوسط زميني داير شده افزود: عمليات توسعه هفت هزار و 700 متر شبكه فشار ضعيف هوائي و زميني در مدت ذكر شده، از ديگر اقدامات به عمل آمده محسوب مي شود.

وي تصريح كرد: به منظور خدمات دهي مستمر به مشتركان و پايداري شبكه هاي توزيع برق، هشت هزار و 600 متر شبكه فشار ضعيف هوائي و زميني بهسازي شده است.

وي همچنين با اشاره به اين كه 32 دستگاه پست هوائي از ابتداي سال 97 تا زمان حال احداث و بهره برداري شده خاطرنشان كرد: طرح بهينه سازي 21 ايستگاه هوائي و زميني توزيع برق در راستاي تغذيه برق مشتركان اجرائي شده است.

وي با عنوان اين كه 133 دستگاه سرچراغ جديد در سامانه روشنائي معابر استان نصب شده يادآور شد: در زمان قيد شده، بهسازي 219 سرچراغ نيز به انجام رسيده است.

وي اظهار داشت: به منظور اجراي طرح هاي توسعه و احداث ذكر شده، مبلغ 22 ميليارد و 600 ميليون ريال اعتبار صرف شده است.

کد خبر : 86527
تاریخ : پنج شنبه ، ١٨ مرداد ١٣٩٧ ٢٠:٣٣
تعداد بازديد : ١٣٥٥
فرستنده خبر : ابوالفضل همتي