پيام رسان مديريت مصرف انرژي به يزد رسيد

مشاور رييس كميسيون مجلس شوراي اسلامي كه با دوچرخه عازم شهرهاي مختلف كشور براي اعلام پيام وحدت و همبستگي اقوام ايران براي رعايت الگوي مصرف انرژي است به يزد رسيد و با مديرعامل شركت توزيع نيروي برق ديدار كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل ازروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، محسن مرادي به عنوان پيام رسان مديريت مصرف انرژي كه با دوچرخه مسير خوزستان، فارس، كرمان را طي كرده بود، 17 مرداد به يزد رسيد و با مديرعامل اين شركت ديدار و گفتگو كرد.

وي انگيزه سفر و اقدام نمادين خود را ضرورت پرداختن به موضوع مهم مصرف انرژي و فرهنگ سازي در اين زمينه خواند و گفت: در ديدار با مديران عامل صنعت آب و برق كشور، برنامه ها، اقدامات و عملكرد شركت هاي تابعه وزارت نيرو را در قالب مصاحبه جمع آوري و به كميسيون مجلس ارائه خواهد داد.

اين ورزشكار همچنين مسير يزد، اصفهان، شهركرد، قم و تهران را با توجه به گرماي ماندگار در سطح كشور ادامه داده و پيام وحدت و همبستگي ايلات، اقوام و مذاهب ايران براي اصلاح الگوي مصرف انرژي را به هموطنان ديگر استان ها منتقل خواهد كرد.

مرادي پس از استماع سخنان مديرعامل شركت توزيع نيروي برق و مدير دفتر مديريت مصرف در خصوص اقدامات شاخص انجام شده در حوزه فرهنگ سازي، مهمان نوازي مردمان دارالعباده را ستود و عملكرد شركت توزيع در گسترش فرهنگ مديريت مصرف برق را مثبت ارزيابي كرد.

مشاور رييس كميسيون مجلس شوراي اسلامي استفاده از المان هاي تاثير گذار نظير شخصيت عمو برقي در يزد را بسيار قابل توجه و مهم توصيف كرد و گفت: شناخت مفاهيم مديريت مصرف برق از طريق شخصيت هاي ماندگار و نوستالژيك به خصوص در سنين كودك و نوجوان تاثير گذار و اثربخش است.

کد خبر : 86521
تاریخ : چهار شنبه، ١٧ مرداد ١٣٩٧ ١٤:٥٧
تعداد بازديد : ٤٢٨
فرستنده خبر : حسن غفوريان