آغاز مميزي سيستم مديريت يكپارچه در برق باختر

با حضور گروه ارزيابي كننده و گروه هاي ارزيابي شونده برق باختر مميزي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) در اين شركت آغاز شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق باختر، با حضور گروه ارزيابي كننده و گروه هاي ارزيابي شونده برق باختر مميزي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) در اين شركت آغاز شد.

در جلسه افتتاحيه اين ارزيابي فرهاد شبيهي مديرعامل شركت برق منطقه اي باختر گفت: سيستم مديريت يكپارچه در راستاي انسجام بخشي و تركيب سيستم هاي مختلف مديريتي اعم از ISO OHSAS و HSE برنامه ريزي و اجرا شده است و هدف ارتقاي كيفيت محصول و خدمات سازمان است.

وي با اشاره به يادگيرنده بودن سازمان تحت پوشش خود اذعان داشت: مبحث يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي براي ما مبحثي مهم است و شركت برق منطقه اي باختر سعي دارد در ارائه خدمات و اجراي مسئوليت هاي اجتماعي اش همواره قدم هاي خوب و مثمر ثمري را بردارد.

وي افزود: در مبحث يكپارچه سازي اهداف وزارت نيرو را دنبال مي كنيم براي اينكه به اصول و خط مشي اصلي مان برسيم و در چند سال گذشته اين شركت در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي خود از قبيل محيط زيست، مشتري مداري و .... فعاليت هاي خوبي داشته است.

وي در پايان افزود: كاركنان برق باختر همواره به مقوله ارزيابي به عنوان يك فرصت مناسب جهت بهبود در انجام امور توجه ويژه داشته و از نقطه نظرات ارزيابان و مميزان به عنوان فرهيختگان و صاحب نظران جامعه در جهت بالنده تر شدن و ساختن آينده اي روشن براي فرزندان اين انقلاب و كشور بهره برده اند.

اين گزارش مي افزايد در اين جلسه صادقي سرگروه تيم ارزيابي ضمن تشريح رويكرد ارزيابي، هدف از انجام ارزيابي را برقراري تعامل دو طرفه بين ارزيابي شونده و ارزيابي كننده دانست و تبادل تجربيات را در راستاي صنعت برق از دستاورد هاي مهم ارزيابي ها بر شمرد.

کد خبر : 86498
تاریخ : دو شنبه ، ١٥ مرداد ١٣٩٧ ١٣:٤٢
تعداد بازديد : ٤٦٠
فرستنده خبر : بهرام صديقي