مدير دفتر مهندسي طرح هاي شركت برق منطقه اي گيلان

پست سيار مستقر در پست رحيم آبادي كلاچاي افتتاح و به بهره برداري مي رسد

پست سيار 63.20 كيلوولت مستقر در پست شهيد رحيم آبادي كلاچاي در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداري مي رسد.

به گزارش پاييگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق گيلان، مهندس محمد نويدي مدير دفتر مهندسي طرح هاي شركت برق منطقه اي گيلان با اشاره به نقش و ضرورت استفاده از پستهاي سيارگفت: در صورت بروز حوادث ويژه در بخشي از شبكه برق يا در صورتي كه بخشي از شبكه برق نياز فوري به توسعه (ظرفيت و يا فيدر خروجي) داشته باشد تا به فوريت برق مشتركان صنعتي و خانگي تامين شود در اين شرايط استفاده از پست سيار راهكاري موثر تا رفع عيب از شبكه و يا احداث پست هاي ثابت (كه فرآيندي زمان بر است) است.

در واقع پست سيار با قابليت انتقال ازيك نقطه به نقطه ديگر دركمترين زمان ممكن، عموما راهكاري ضربتي و موقتي مي باشد و مي تواند برق مورد نياز مشتركان را در شرايط بروز حوادث ويژه و يا تا احداث پست هاي ثابت تامين كند.

مدير دفتر مهندسي طرح هاي شركت برق منطقه اي گيلان با اشاره به افتتاح و بهره برداري از پست سيار 63.20 كيلوولت مستقر در پست شهيد رحيم آبادي كلاچاي در هفته دولت امسال گفت: اين پست سيار با هدف رفع مشكل پرباري پست هاي فوق توزيع كلاچاي و چابكسردر هفته دولت افتتاح و به بهره برداري مي رسد.

محمد نويدي در خصوص مشخصات فني اين پست گفت: اين پست داراي يك دستگاه ترانسفورماتور63.20 كيلوولت به ظرفيت 15 مگاولت آمپر، يك دستگاه فيدر 63 كيلوولت، يك دستگاه فيدر ورودي و 4 دستگاه فيدر خروجي 20 كيلوولت است.

گفتني است كه اعتبار اين پروژه بالغ بر 30 ميليارد ريال است.

کد خبر : 86488
تاریخ : یکشنبه ، ١٤ مرداد ١٣٩٧ ٠٧:٥٧
تعداد بازديد : ٥٠١
فرستنده خبر : حسين اميدخواه