تكميل و بازسازي 16000 مترشبكه در اموربرق منطقه يك اهواز

مهندس ابراهيم عبدالهي مديرامور برق منطقه يك اين شركت با اشاره به اقدامات انجام شده درچهارماهه اول سال جاري بيان داشت: با توجه به افزايش دماي هوا و لزوم حفظ پايداري شبكه برق، برنامه ريزيهاي لازم دراين خصوص صورت گرفته است و با احداث شبكه و يا بهبود آن در مسير ارائه خدمات مطلوب به مشتركان گام بر داشته ايم.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع نيروي برق اهوازمهندس ابراهيم عبدالهي مديرامور برق منطقه يك اين شركت با اشاره به اقدامات انجام شده درچهارماهه اول سال جاري بيان داشت: با توجه به افزايش دماي هوا و لزوم حفظ پايداري شبكه برق، برنامه ريزي هاي لازم دراين خصوص صورت گرفته است و با احداث شبكه و يا بهبود آن در مسير ارائه خدمات مطلوب به مشتركان گام بر داشته ايم.

وي در ادامه افزود: با تلاش همكاران اين امور در چهارماهه اول سال جاري، 16كيلومتر شبكه فشار متوسط در نقاط مختلف شهري و روستائي تحت پوشش اين امور احداث و يا تكميل شدند كه بخشي ازآن در اثر عوامل جوي دچار آسيب جدي ديده بودند.

عبدالهي در بخش ديگري ازسخنان خود اظهارداشت: دراين عمليات تعداد229 اصله پايه فشار متوسط مورد استفاده قرار گرفت كه علاوه بر حفظ پايداري و تامين برق مطمئن و با كيفيت، آرايش شبكه و نيز تاب آوري آن نيز اصلاح و بهبود يافت.

مديراموربرق منطقه 1 كلانشهراهواز اعتبار اختصاص يافته به اين پروژه را8ميليارد و 490 ميليون ريال برآورد كرد.

کد خبر : 86484
تاریخ : شنبه ، ١٣ مرداد ١٣٩٧ ١١:١٤
تعداد بازديد : ٤٥٩
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي