با حضور وزير نيرو در تبريز

100 پروژه برق تبريز به بهره برداري مي رسد

بالغ بر 100 پروژه شركت توزيع نيروي برق تبريز با حضور وزير نيرو مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبريز، اين پروژه ها با اعتبار بالغ بر 250 ميليارد ريال در حوزه عملياتي اين شركت از ابتداي سال جاري تاكنون اجرا شده و به بهره برداري مي رسد.

اين گزارش مي افزايد تعداد 88 مورد از اين پروژه ها در شهرستان تبريز با اعتبار بيش از 200 ميليارد ريال، 6 پروژه در شهرستان آذرشهر با اعتبار بيش از 10 ميليارد ريال و 6 پروژه در شهرستان اسكو با اعتبار بيش از 30 ميليارد ريال انجام يافته است.

اين پروژه ها در بخش هاي نيرو رساني، اصلاح و بهينه سازي، توسعه فيدر، كاهش تلفات، توسعه روشنايي، توسعه و احداث، قدرت مانور و اصلاح روشنايي هستند.

از مهمترين اين پروژه ها مي توان به نيرو رساني و تامين روشنايي معابر به بزرگترين پروژه مسكن مهر شمال غرب كشور در شهر جديد سهند اشاره كرد كه با اعتبار بيش از 13 ميليارد ريال انجام شده است.

همچنين تبديل بيش از 850 دستگاه چراغ روشنايي معابر به LED در سطح كلانشهر تبريز با اعتبار بيش از هفت و نيم ميليارد ريال از جمله طرح هاي شاخص اين شركت است كه توسط وزير نيرو افتتاح مي شود.

نصب 5 دستگاه پست كمپكت به منظور اصلاح افت ولتاژ شبكه و احداث 42 دستگاه پست هوايي در نقاط مختلف شهرستان تبريز جهت كاهش بار، از ديگر پروژه هاي قابل توجه اين شركت است.

کد خبر : 86470
تاریخ : چهار شنبه، ١٠ مرداد ١٣٩٧ ١٤:٤٧
تعداد بازديد : ٤٩٣
فرستنده خبر : مهدي زنده رزم