همكاري كم نظير صنايع با طرح هاي مديريت مصرف برق منطقه اي كرمان

با توجه به شرايط ويژه صنعت برق در سال جاري و محدوديت هاي تامين برق و در راستاي اجراي برنامه هاي پاسخگويي بار، شركت برق منطقه اي كرمان با پيگيري جدي، موفق شد تفاهم نامه هاي همكاري متعددي در زمينه طرحهاي مديريت مصرف برق با صنايع تحت پوشش منعقد كند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق كرمان، با توجه به شرايط ويژه صنعت برق در سال جاري و محدوديت هاي تامين برق و در راستاي اجراي برنامه هاي پاسخگويي بار، شركت برق منطقه اي كرمان با پيگيري جدي، موفق شد تفاهم نامه هاي همكاري متعددي در زمينه طرحهاي مديريت مصرف برق با صنايع تحت پوشش منعقد كند.

رئيس گروه مديريت مصرف شركت برق منطقه اي كرمان اظهار داشت: انجام بازديدهاي تخصصي از صنايع بزرگ، انجام بازديد ميداني از خط توليد كارخانجات و برگزاري جلسات اختصاصي با منجر به همكاري كم نظير صنايع شد.

حميدرضا ايرانمنش افزود: جمع ميزان كاهش بار تعهد شده در قراردادهاي مختلف صنعتي شامل طرح ذخيره عملياتي، برنامه كاهش/قطع بار برنامه ريزي شده 24 ساعته (تعميرات/تعطيلات سالانه) و برنامه كاهش بار برنامه ريزي شده در ساعات اوج بار؛ بالغ بر 245 مگاوات و جمع قدرت عملي توليد آماده به كار مولدهاي ديزلي شركت بيش از 12 است كه جمع كل پيش بيني ظرفيت مديريت بار شركت 260 مگاوات است كه البته در حال تكميل و افزايش است.

وي گفت: با تلاشهاي انجام شده تقريباً از تمام ظرفيت مشاركت صنايع در طرحهاي پيك سايي سال جاري استفاده شده و البته مشتركان معدودي به دلايلي مشخص مانند پيوسته بودن فرآيند توليد، تعهدات سفارش محصول، ماهيت تجهيزات، طرحهاي راه اندازي و توسعه صنعتي و ... مستثني از همكاري بوده اند.

ايرانمنش افزود: جهت كنترل مصرف در دوره پيك، مشاركت صنايع در طول دوره همكاري به صورت مداوم توسط گروه مديريت مصرف شركت درحال پايش و اندازه گيري است و در موارد ضروري تذكرات لازم به مشتركين ابلاغ مي شود.

وي ابراز اميدواري كرد: با همكاري بسيار خوب مشتركين صنعتي در طرحهاي پاسخگويي بار، ركوردهاي جديدي در شاخصهاي مختلف مديريت بار و انرژي سال 97 در شركت ثبت شود.

کد خبر : 86213
تاریخ : شنبه ، ١٦ تیر ١٣٩٧ ١٢:٠٣
تعداد بازديد : ٦٦٤
فرستنده خبر : مژده ملازاده