مديرعامل شركت توزيع نيروي برق مازندران

تمامي دستگاههاي اجرايي مازندران و بانكها در ساعات پيك مكلف به استفاده از ديزل ژنراتور شدند

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق مازندران بيان داشت: بنا به دستور استاندار مازندران تمامي ادارات و دستگاه هاي اجرايي، بانكها و موسسات استان مكلف به استفاده ازديزل ژنراتور در ساعت پيك شدند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع مازندران، مديرعامل اين شركت با اشاره به اينكه بنا به پيگيري هاي اين شركت و دستور استاندار مازندران تمامي ادارات، موسسات اداري، بانك ها و غيره .. مكلف به استفاده از سيستم سرمايشي تا ساعت 13 هستند، گفت: چنانچه سازماني بخواهد در بعد از ساعت تعيين شده از سيستم سرمايشي استفاده كند بايستي ديزل ژنراتور را به مدار بياورد در غير اينصورت برق شان آنها قطع مي شود.

شهابي با اشاره به اينكه اين كار موجب صرفه جويي چشمگير در مصرف برق مي شود افزود: خاموش كردن كولرها، خنك كننده ها و دستگاه هاي پرمصرف در زمان پس از ساعت تعيين شده، بايد از سوي دستگاههاي اجرايي موردتوجه قرار گرفته و مديران دستگاه ها علاوه بر نظارت دقيق در اين زمينه از كاركنان خود بخواهند تا به اين مساله مهم توجه داشته باشند.

وي گفت: شركت هاي توزيع نيروي برق نيز در اين راستا به پايش سازمان ها و مراكز اداري مي پردازد تا اگر جايي از اين دستورالعمل تخطي شود به استانداري گزارش كند.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق مازندران تصريح كرد: استانداري مازندران به عنوان دستگاه پيشرو در اين راستا به صورت روزانه ديزل ژنراتور استانداري از ساعت 11 صبح وارد مدار شده و اميدواريم همه دستگاه هاي اجرائي استان، بانك ها و موسسات در اين خصوص اقدام مشابه كنند تا با مديريت مصرف خاموشي ها را به حداقل ممكن برسانيم.

کد خبر : 86198
تاریخ : شنبه ، ١٦ تیر ١٣٩٧ ٠٧:٣٤
تعداد بازديد : ٦٩٨
فرستنده خبر : سيروس كرامتي فرح آبادي