در ارتباط ويديو كنفرانسي با وزير نيرو

عملكرد پيك تابستان شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران تشريح شد

ارتباط مستقيم ويديو كنفرانسي دكتر اردكانيان وزير نيرو با مهندس فرح زاد مديرعامل شركت توزيع غرب مازندران براي ارايه گزارشي از عملكرد جهادي اين شركت در زمينه كاهش پيك و مديريت مصرف برق، انجام شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل ازروابط عمومي توزيع غرب مازندران، وزير نيرو در ابتداي اين گفت و گو، ضمن تشكر از اقدامات صورت گرفته در زمينه مصرف بهينه برق در غرب مازندران، خواستار تلاش هاي گسترده تري در جهت ارايه برق پايدار به مشتركان شد.

مهندس فرح زاد مديرعامل شركت در اين باره گفت: بر اساس دستور ابلاغي از سوي رياست جمهوري، وزير كشور و وزير نيرو در راستاي پايش ميزان مصرف برق در ادارات و نهادهاي دولتي، شركت توزيع برق غرب مازندان ضمن تشكيل كارگروه مميزي مديريت مصرف برق متشكل از مديرعامل، معاونان و مديران، نشست هاي متعددي با استاندار برگزار كرده كه دستاوردهاي ارزشمندي همچون: حضور در شوراي اداري استان و اطلاع رساني در خصوص مصرف بهينه برق در سازمان ها و ادارات، معرفي نماينده ويژه استانداري در پايش مديريت مصرف، بازديد استاندار از پروژه هاي زيرساختي در حال اجراي صنعت برق غرب مازندران، تغيير ساعات كاري ادارات و ..... به دنبال داشت.

فرح زاد ادامه داد: خوشبختانه همكاران شركت نيز، تمام تلاش خود را به صورت شبانه روزي به كار گرفته اند كه پيك تابستان با اعمال كمترين خاموشي به مشتركان غرب مازندران سپري شود.

همچنين با عنايت ويژه استاندار، فرمانداران نيز همراه و همگام با شركت توزيع برق غرب مازندران، فعاليت هاي فرهنگ سازي را در سطح شهرها و روستاها به صورت تهيه و نصب بنر و شعارهاي مديريت مصرف در برنامه كاري خود قرار داده اند.

مديرعامل شركت افزود: اطلاع رساني دقيق و به موقع از فعاليت هاي صنعت برق به مردم و مسئولان يكي از مهمترين برنامه هاست كه در اين راستا نشستي با خبرنگاران و اصحاب رسانه، برگزار مي شود تا در زمينه اطلاع رساني صحيح و دقيق و پيام هاي مديريت مصرف بهينه برق با مسئولان و مديران شركت همراه شوند.

کد خبر : 86175
تاریخ : سه شنبه ، ١٢ تیر ١٣٩٧ ١٨:٠٩
تعداد بازديد : ٥٦١