كنترل و نظارت بر خاموش شدن سيستم سرمايشي ادارات استان يزد در پايان ساعت كار

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد گفت: گروه هاي اتفاقات و عمليات در سطح استان يزد بر خاموش بودن سيستم سرمايشي ادارات استان در پايان ساعت كار، كنترل و نظارت خواهند داشت.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدرضا صحتي با اشاره به كاهش 50 درصدي توليد برق نيروگاه هاي كشور و اهميت مديريت مصرف برق به خصوص در ساعات پيك روز و شب، اعلام كرد: گروه هاي اتفاقات و عمليات در سطح استان يزد بر خاموش بودن سيستم سرمايشي ادارات استان در پايان ساعت كار كنترل و نظارت خواهند داشت.

وي اضافه كرد: شركت توزيع نيروي برق و ادارات استان بعد از ماه رمضان نيم ساعت زودتر فعاليت خود را آغاز كرده و زودتر از ساعت قبل به كار خود خاتمه خواهند داد.

اين مسوول در صنعت برق با قدرداني از تلاش همكاران در استمرار انرژي الكتريكي به ويژه در زمان بروز طوفان هاي فصلي اخير، تاكيد كرد: سرويس و نگهداري مستمر و برنامه ريزي شده به خصوص در مناطق حساس و مستعد طوفان هاي فصلي در كاهش خاموشي موثر است.

وي در بخش دوم سخنان خود با اشاره به اهميت استقرار ميز خدمت در سطح مديريت هاي برق، اذعان كرد: لازم است مديران امورها و مديريت هاي برق نواحي؛ نظارت مستمر، نظام مند، سازماندهي شده و شفاف بر دفاتر پيشخوان داشته باشيم.

مهندس صحتي اهتمام بر انجام خدمات به صورت الكترونيكي و از طريق اينترنت در منزل مشتركان به همراه ايجاد بستر الكترونيك توسط حوزه فناوري اطلاعات و اطلاع رساني و تبليغات توسط دفتر روابط عمومي مي تواند در كاهش سردرگمي ارباب رجوع كمك شاياني كند.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد، تعيين اشخاص با تجربه حوزه مشتركان در بخش ميز خدمت، ايجاد فرهنگ سازماني منسجم و يكسان در پاسخگويي به مردم را حائز اهميت دانست.

دكتر رحماني، معاون منابع انساني سازمان مديريت و برنامه ريزي نيز در جمع معاونان و مديران شركت با اشاره به اهميت ارتقا خدمات رساني توسط سازمان هاي به مردم، هدف از استقرار ميز خدمت را الكترونيكي كردن تمام خدمات قابل امكان خواند و گفت: شركت هاي خدمات رسان تا 30 آذر ماه فرصت دارند تا با استقرار ميزخدمت، امكان بهره مندي از خدمات به صورت غيرحضوري و الكترونيكي را براي مشتركان فراهم كنند.

وي تنها نقطه تماس ميان سازمان و هر مشترك را ميز خدمت بيان كرد و افزود: با استقرار كامل ميز خدمت در سازمان ها، امكان ارائه خدمات به نگام و كارآمد به مشتريان به صورت لحظه اي و در هر زمان فراهم خواهد بود.

در اين نشست از زحمات عبدالغني رضاييان، معاون پيشين مالي و پشتيباني تجليل شد و به صورت رسمي مهندس علي جم و مهندس محمدمهدي ميرجليلي به ترتيب به عنوان سرپرست جديد معاونت مالي و پشتيباني و سرپرست دفتر برنامه ريزي و بودجه معرفي شدند.

کد خبر : 85960
تاریخ : دو شنبه ، ٢١ خرداد ١٣٩٧ ١٣:٣٩
تعداد بازديد : ٦١٣
فرستنده خبر : حسن غفوريان