مديرعامل شركت برق منطقه اي گيلان

با محبوبيت و معروفيت چهره هاي ورزشي، استفاده بهينه از انرژي برق را نهادينه كنيم

استفاده از محبوبيت و معروفيت چهره هاي ورزشي كه در گوشه و كنار ميهن عزيزمان طرفداران زيادي دارند مي تواند كمك موثري به نهادينه كردن استفاده بهينه از انرژي برق كند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق گيلان، مهندس عظيم بلبل آبادي مديرعامل اين شركت در جمع مربيان رشته هاي ورزشي؛ واليبال، تنيس روي ميز، شنا، آمادگي جسماني، شطرنج و ... و روسا و اعضاي انجمن هاي ورزشي شركت گفت: از پتانسيل بالاي موجود درعرصه ورزشي مي توان درجهت استفاده بهينه از انرژي برق بهره لازم را برد. بايد از اين ظرفيت در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي ، اقتصادي، سازندگي و ... استفاده بهينه شود. استفاده از اين ظرفيت بالقوه مي تواند راهگشاي موثري در كاهش مصرف برق باشد تا بتوانيم پيك بار را با موفقيت پشت سر بگذاريم.

وي افزود: بسياري از افراد موفق در رشته هاي ورزشي مختلف سرمشق، الگو و گروه مرجع براي بسياري از اقشار جامعه هستند. در نتيجه مي توان از چهره هاي محبوب ورزشي جهت فرهنگ سازي در خصوص مديريت بهينه انرژي برق استفاده كرد. به يقين اشاعه فرهنگ استفاده بهينه از انرژي برق توسط ورزشكاران موثرتر و عملياتي تر خواهد بود.

مهندس بلبل آبادي رئيس هيات ورزشي شركت سهامي برق منطقه اي گيلان با اشاره به اهميت مباحث فرهنگي- ورزشي و توجه به سلامت همكاران گفت: همكاران با كارهاي روزمره طولاني مواجه هستند كه محيطي مفرح، شاد و ورزشي مي تواند تضمين كننده سلامتي آنان باشد. امكانات ورزشي مطلوب شركت شامل سالن چند منظوره ورزشي، استخر شنا و ... مي تواند به طراوت و شادابي روحيه كاركنان كمك شاياني كند تا بتوانند با روحيه اي مضاعف به كار و كوشش بپردازند.

مديرعامل شركت برق منطقه اي گيلان با اشاره به اينكه يكي از بزرگترين دغدغه هاي صنعت برق كل كشور و برق گيلان، تامين انرژي برق مطمئن و پايدار براي مصرف كنندگان است، افزود: براي دست يافتن به اين مهم بايد به صورت ويژه به مباحث استفاده بهينه از انرژي برق توجه كرد و از اهرم ها و پتانسيل هاي بالقوه متعددي كه در اين زمينه وجود دارد استفاده كرد. يكي از اين اهرم ها و توانمندي ها، استفاده از محبوبيت و معروفيت چهره هاي ورزش پرطرفدار است كه در گوشه و كنار ميهن عزيزمان طرفداران زيادي دارند و اگر استفاده بهينه از انرژي برق توسط چهره هاي شناخته شده ورزشي تبليغ و اطلاع رساني شود اثري شگفت و بارورنكردني خواهد داشت و به كارآمدي صنعت برق بيش از پيش كمك مي كند.

کد خبر : 85929
تاریخ : شنبه ، ١٩ خرداد ١٣٩٧ ٠٨:٣٦
تعداد بازديد : ٧٠٨
فرستنده خبر : حسين اميدخواه