معاون سياسي امنيتي استاندار آذربايجان شرقي

وظيفه روابط عمومي ها در عصر هجوم اطلاعات، سنگين تر است

معاون سياسي امنيتي استاندار آذربايجان شرقي در همايش سراسري روابط عمومي هاي صنعت آب و برق كشور گفت: در عصري كه ارتباطات جهان را به يك دهكده تبديل كرده است، وظايف روابط عمومي ها سنگين تر از پيش است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبريز، رحيم شهرتي فر، در اين همايش گفت: در جهان امروز انسان ها در معرض هجوم اطلاعات و تفكرات قرار دارند و خواسته يا ناخواسته تحت تأثير قرار مي گيرند و اين موضوع اثرات مثبت و منفي را در كنار يكديگر دارد.
وي افزود: براي همراهي با اين جريان و ارائه اطلاعات درست به مخاطبان بايد نگرش جمعي و فردي جديدي ايجاد شود و رقابتي به بهاي تقويت روحيه انسان دوستانه براي منافع ملي به وجود بيايد.
شهرتي فر همچنين با اشاره به لزوم مديريت انرژي تأكيد كرد: هيچ كشوري بدون مديريت صحيح انرژي اداره نمي شود چراكه زيرساخت هاي آب و برق از ملزومات توليد و توسعه هستند.
معاون سياسي امنيتي استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به بحران كم آبي در كشور گفت: جذب مشاركت مردمي براي مديريت صحيح مصرف آب ضروري است و مقابله با بدمصرفي و توجه به زمان مصرف از ملزومات اين مديريت است.
رحيم شهرتي فر در پايان اقدامات ادارات تابعه برق در تبريز و استان را در راستاي مديريت مصرف در ساعات پيك، قابل تقدير عنوان كرد و گفت: به دليل ارتباط نزديك دو نيروي آب و برق و تأثيرگذاري اين دو مقوله بر يكديگر، بايد به مديريت مصرف هر دو، به طور همزمان توجه ويژه داشته باشيم و روابط عمومي ها با نوآوري و فعاليت هاي فرهنگي مي توانند مشاركت مردم را در اين راستا جذب كنند.

کد خبر : 85750
تاریخ : چهار شنبه، ٢٦ اردیبهشت ١٣٩٧ ١١:٥٤
تعداد بازديد : ٦٠٠
فرستنده خبر : مهدي زنده رزم