بررسي برنامه كاري و اولويت بندي پروژه ها در نشست هماهنگي مديران برق غرب

نشست هماهنگي مهندس علي چهل اميراني مديرعامل اين شركت با هدف بررسي برنامه ي كاري و چشم انداز برق غرب با مديران اين شركت برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از گزارش روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، نشست هماهنگي مهندس علي چهل اميراني مديرعامل اين شركت با هدف بررسي برنامه كاري و چشم انداز برق غرب با مديران اين شركت برگزار شد.

مهندس علي چهل اميراني در اين نشست با تبريك اعياد شعبانيه و روز صنعت برق، ضمن تشكر از زحمات مجموعه كاركنان در جهت ارتقاي جايگاه اين شركت به عنوان يكي از شركت هاي برتر صنعت برق كشور، اظهار داشت: اميد است همه كاركنان با همدلي و همكاري براي عبور از پيك بار تابستان 97، تأمين برق مطمئن و پايداري شبكه همچون ساليان گذشته تلاش كنند.

وي با اشاره به ظرفيت هاي موجود برق غرب اظهار داشت: توجه به كاهش تلفات و مديريت مصرف به خصوص در فصل تابستان و اولويت بندي پروژه ها و فعاليت هاي انجام شده مورد تأكيد مقامات صنعت برق كشور در سال جاري است.

ايشان ابراز اميدواري كرد: با توجه به شعار سال و حمايت از كالاي ايراني و جديت در به ثمر رساندن پروژه ها قبل از پيك بار، بايد براي رسيدن به جايگاه مناسب و ارتقاي بهره وري و دست يافتن به موفقيت هاي ارزشمندي دست به دست هم دهيم و تلاش كنيم.

شايان ذكر است بررسي قانون برنامه ششم توسعه، اقتصاد برق و برگزاري بازار منطقه اي، اولويت دادن به پيمانكاران بومي، توجه به انرژي پاك و نيروگاه هاي تجديدپذير، تحقق اقتصاد دانش بنيان، افزايش بهره وري، مديريت مصرف و الكترونيكي نمودن كليه فرايندها و خدمات شركت به ارباب رجوع و مشتركان، از جمله مباحث مهم مطرح شده توسط مديرعامل شركت برق منطقه اي غرب بود.

کد خبر : 85733
تاریخ : سه شنبه ، ٢٥ اردیبهشت ١٣٩٧ ١٥:١٦
تعداد بازديد : ٥٢١