جايگاه و نقش موثر گزينش در تامين سلامت اداري و انساني

نشست مسئولان گزينش وزارت نيرو و مديران عامل، اعضاي هيئت مديره و مسئولان گزينش صنعت آب و برق استان يزد به ميزباني شركت برق منطقه اي يزد برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق يزد، سيدفخرالدين پيشوايي به عنوان مشاور وزير و دبير هيئت مركزي گزينش وزارت نيرو با اشاره به اهميت جايگاه و نقش مهم گزينش، افزود: گزينش در تأمين سلامت اداري و انساني نقش مؤثري دارد و با اين فرآيند نيروهاي متخصص و متعهد كه به پويايي سازمان ها كمك مي كنند، پايش مي شوند.

وي بر آگاهي و تسلط هسته گزينش به قوانين تاكيد و گفت: افزود: جايگاه گزينش و تصميمات گزينش موجب مي شود افراد شايسته افتخار خدمت در نظام جمهوري اسلام ايران را داشته باشند و بر تحقق و دستيابي به اهداف و تعالي سازماني بكوشند.

در ادامه اين جلسه محمدحسن صباغزادگان مديرعامل شركت برق منطقه اي يزد با اذعان به سوابق درخشان استان يزد در عرصه صنعت و سخت كوشي مردم آن، اظهار داشت: بهترين نيروهاي فني در صنعت برق و آب استان جذب شده اند و تلاش و تعهد اين كاركنان و نتايج آن در توسعه استان مشهود است.

رئيس شوراي انسجام بخشي مديران عامل صنعت آب و برق استان يزد از انسجام بسيار خوب در بين شركت هاي زيرمجموعه وزارت نيرو در اين استان خبر داد و افزود: در رابطه به مسائل گزينشي نيز با توجه به تدين و انقلابي بودن مردم يزد در گزينش هاي شركت هاي زيرمجموعه وزارت نيرو مشكل خاصي وجود ندارد.

وي از برگزاري دوره يك روزه آموزشي گزينش ويژه مديران و اعضاي هسته گزينش صنعت آب و برق كشور به ميزباني شركت برق منطقه اي يزد خبر داد و گفت: همچنين جلسه هماهنگي بين رابطين گزينش نيز هفته گذشته برگزار شد و نماينده اي اين هسته در استان نيز مشخص شد.

همچنين در اين جلسه، مرتضي رفيعيان، مديركل دبيرخانه هيئت مركزي گزينش وزارت نيز همراه با ارائه مطالب آموزشي به توضيح در خصوص مواردي از جمله روند گزينش افراد و پس از آن در تبديل وضعيت و يا انتقال نيرو به ارگاني ديگر و نيز ايجاد نظامي هماهنگ در گزينش افراد بين كليه استان ها پرداخت.

در پايان اين جلسه عباس دهقان هراتي به عنوان دبير شوراي هماهنگي رابطين هسته گزينش صنعت آب و برق استان يزد معرفي توسط مشاور وزير و دبير هيئت مركزي گزينش وزارت نيرو حكم وي اهدا شد.

کد خبر : 85730
تاریخ : سه شنبه ، ٢٥ اردیبهشت ١٣٩٧ ١٣:١٩
تعداد بازديد : ٥٨٠