با حضور مميزان شركت توانير

برگزاري مراسم افتتاحيه ارزيابي عملكرد معاونت بهره برداري شركت برق منطقه اي غرب در سال 1396

مراسم افتتاحيه ارزيابي سالانه عملكرد شبكه انتقال و فوق توزيع معاونت بهره برداري شركت برق منطقه اي غرب با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شركت و گروه ارزياب شركت توانير در محل سالن كنفرانس تالار برق غرب آغاز شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، مراسم افتتاحيه ارزيابي سالانه عملكرد شبكه انتقال و فوق توزيع معاونت بهره برداري شركت برق منطقه اي غرب با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شركت و گروه ارزياب شركت توانير در محل سالن كنفرانس تالار برق غرب آغاز شد.

در ابتداي اين مراسم مهندس علي اسدي معاون بهره برداري اين شركت، ارزيابي عملكرد را فرصتي مناسب براي شناسايي نقاط قوت و قابل بهبود معاونت تحت سرپرستي خود دانست و افزود: ارزيابي عملكرد باعث شناخت بهتر مشكلات و تلاش در جهت رفع آنها مي شود كه در نهايت منجر به ارائه خدمت به مردم شريف منطقه غرب كشور خواهد شد.

وي افزود: زماني كه شبكه برق در يك منطقه پايدار است، حكايت از هماهنگي خوب بين معاونت هاي برنامه ريزي، طرح و توسعه و بهره برداري دارد كه اوج اين هماهنگي را در زلزله شهرستان سرپل ذهاب شاهد بوديم و با وجود همه مشكلاتي كه وجود داشت، مديرعامل و سايرين از همان ساعات اوليه شب وقوع زلزله در شهرستان سرپل ذهاب حضور يافته و به رصد حادثه و تأثير آن بر تأسيسات برق منطقه پرداختند.

وي با اشاره به نزديك شدن پيك مصرف تابستان و لزوم برنامه ريزي لازم براي عبور از آن گفت: در زمينه اصلاح و بهينه شبكه هاي انتقال و توزيع نيز كارهاي بسيار خوبي صورت گرفته و به حول و قوه الهي، براي تأمين برق مشتركان و مردم شريف اين منطقه مشكلي نداريم.

در ادامه اين مراسم مهندس علي چهل اميراني مديرعامل اين شركت، ضمن ارائه گزارش كلي از وضعيت شبكه در منطقه غرب كشور، گفت: حوزه تحت سرپرستي اين شركت شامل استان هاي كرمانشاه، كردستان و ايلام مي شود كه با توجه به اسامي شهرهاي تحت سررستي اين حوزه از قبيل قصرشيرين، سرپل ذهاب، دشت عباس، مهران و...، نشان از يك موضوع مهم دارد و آن اينكه اين منطقه بوي رشادت ها و شهادت مي دهد و اين امر، مسئوليت ما را در خدمت رساني به مردم شريف اين منطقه سنگين تر مي كند كه البته توفيق خدمت به مردم اين منطقه قطعاً در بارگاه الهي اجر بيشتري دارد.

وي در ادامه با اشاره به طول جغرافيايي 960 كيلومتري حوزه تحت سرپرستي اين شركت افزود: اين وسعت جغرافيايي كه قاعدتاً باعث تنوع اقليمي در منطقه شده، ما را در امر خدمت رساني با مشكلاتي از قبيل سرما، يخبندان، برف و باران، ريزگردها مواجه كرده كه باعث اندوختن تجربيات و كسب افتخارات بسياري براي ما شده است.

در ادامه مهندس حميدرضا ترحمي سرگروه و ارزياب بخش رولياژ ضمن قدرداني از خدمات و زحمات مديريت و پرسنل شركت برق منطقه اي غرب در ايام زلزله گفت: ارزيابي ساليانه معاونت بهره برداري شركت هاي برق منطقه اي به تبادل تجربيات كمك كرده و چون ارزيابان خود نيز ارزيابي مي شوند، بنابراين در اين مسير آموزش، مرور كارها، تبادل تجربيات و به اشتراك گذاشتن نظرها و راهكارها سبب دوستي و ارتباط كاري مستمر، يكسان سازي فرآيندها و رويه ها و... شده و حاصل اين روند استانداردسازي فرآيندهاي كاري شركت هاي برق منطقه اي است.

در ادامه مهندس اسماعيل خان احمدلو ارزياب بخش پست، مهندس محمد طلوع خيامي ارزياب بخش ستادي، مهندس گل محمد مباركي ارزياب بخش بهره برداري و مهندس داود معصومي ارزياب بخش خط، توضيحاتي در خصوص فوايد ارزيابي عملكرد معاونت هاي بهره برداري و نقش آن در پايداري شبكه برق و خدمت رساني به مردم شريف ايران را يادآور شدند.

شايان ذكر است گروه ارزياب اعزامي از شركت توانير به مدت پنج روز با حضور در شركت برق منطقه اي غرب از بخش هاي مختلف معاونت بهره برداري بازديد و در جريان فعاليت هاي اين مجموعه در سه استان حوزه استحفاظي اين شركت در استان هاي كرمانشاه، كردستان و ايلام قرار خواهند گرفت.

قابل ذكر است هدف از اين ارزيابي ها، شناسايي و تحليل نقاط قوت و قابل بهبود و ارائه راهكارها و پيشنهادهاي لازم در روند اصلاح كارها و همچنين انتقال تجارب سازنده بين گروه هاي ارزيابي و شركت هاي صنعت برق كشور است.

کد خبر : 85707
تاریخ : یکشنبه ، ٢٣ اردیبهشت ١٣٩٧ ١٥:٤٩
تعداد بازديد : ٦٩٥